Új hozzászólás Aktív témák

  • wjbhbdux

    veterán

    válasz Jhonny06 #38 üzenetére

    Én személy szerint azért nem, mert volt xbox 360-am és olyan maradandó sérüléseket okozott az undorító grafika közelről monitoron nézve, hogy soha nem fogok még egyszer olyan gép elé leülni ahol nem tudom a beállításokat a kedvemre módosítani. Nem fogok bekapcsolt motion blur és depth of field-el játszani, a fejem megfájdul ezektől és nem látok semmit a játékból. Tiszta képen nőttem fel, és ez az igényem minden játéktól.
    pl. a Vanquish volt az egyik nagy kedvenc exkluzívom, de utólag lehet megérte volna kivárni azt a 7 évet a PC változatra ami minden szempontból egy jobb élmény.

    Addig is nagyon jól elvagyok a GTA Onlineal, már 1000 óra felett a PC-s megjelenés óta. Ahogy hallottam az se volt túlságosan teli előtte tartalommal, hanem át kellett vészelnia a konzolos megjelenéstől az első pár évet az embereknek csonka tartalommal. így egyáltalán nem zavar ha még 2 év múlva jön az RDR Online, de már lesz valami kedvemre való benne. Bár főleg a versenyzés mozgat a GTA-ban, itt nem tudom az mennyire lesz életképes. Idővel talán elrugaszkodnak a valóságtól és jönnek fun módok.

    [ Szerkesztve ]

    /s

Új hozzászólás Aktív témák