Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04824576

    törölt tag

    válasz vicze #168 üzenetére

    Ja, viselkedés alapú felismerés. De milyen viselkedésre ugrik? Ezt mondom én is. Jó, hogy figyelsz.

    Hogy milyen okból települhet? Nos, pl. a skype alkalmazás gyárilag fent van windows-on, és néhány frissítésnél vissza is teszi magát. A skypre-ról meg tudjuk, hogy nem a legbiztonságosabb. Ezen kívül el sem hiszed, hány olyan szoftvert telepítettem már, ami telepítés közben szépen felpakolt más szoftvereket is. A gáz az, hogy bár ritka, de volt olyan, ami meg sem kérdezte advenced módban sem, hogy akarom-e. A harmadik meg, hogy igen, ez már az én felelősségem, de szót ejthetünk az innen-onnan összeszedett crack-elt szoftverekről is. Ezt csak azért tettem hozzá, hogy lásd, kapásból 3 példát is tudtam mondani, hogyan kerülhet olyan szoftver a gépre, ami nem csak azt teszi, amit vársz tőle. :)

    Szóval továbbra is ott tartunk, hogy a saját vélt, vagy valós, de kevéske tudásod miatt hülyének nézed a másikat. Nem csak abból kell kiindulni, amit az iskolában tanítanak, mert az a valós életnek épp csak a felszínét kapargatja.

Új hozzászólás Aktív témák