Új hozzászólás Aktív témák

  • ayo

    addikt

    válasz saelin #18 üzenetére

    mindig is volt benne humor, egy kis játékosság ezekben. az tény, hogy az elején a legdurvább dolgokat mutatták be, most meg már lehet érezni, hogy azért megmaradtak a régi dolgoknál - szerintem valahol ez érthető, így azért kevésbé agresszív - és a hihetetlen dolgok vagy pár hülyeség láttán változik a játékhoz való hozzáállás is.

    mellesleg online játékban nagyon ritkán használják a fatality-t, leginkább csak az agresszívebb játékosoknál vettem észre, hogy ez számukra elengedhetetlen kellék.
    a legtöbb játékos célja, hogy sok menetet nyomjanak egymás után, ezért a multi kódokból is a no blood - no fatality kódot használják a legtöbbször kihagyva azokat sok másodperces plusz időt.
    kivégezni általában kezdők szoktak, akik még keveset láttak ezeket a mozdulatokat vagy épp akkora siker nekik ezt beadni, mint hogy véletlen pont nyertek.
    persze vannak kivételek, akik sokkal keményebben játszanak és érezhetően nyerni akarnak, de mondjuk nem tudnak, mert nem jobbak. ilyenkor érezhető a másik játékos küzdése, ha nagy nehezen nyernek, megy a fatality, majd ki is lépnek a meccsből.
    én a legtöbbször "elköszönésként" szoktam ilyeneket csinálni mondjuk 30 menet után, egy friendship egy pit vagy valamelyik kedvenc fatality-met nyomom - amúgy a többi játékos is ezt szokta, ezek után még beszélgetünk a szobában esetleg felvesszük egymást havernak, nincs semmi ellenszenv.
    akik viszont erőszakosan tolják és a fatality számukra a győzelem kielégülése, azok sokszor játékközben kilépnek, majd anyáznak a szobában - csupa gyűlölet és erőszak gyülemlik fel bennük. na most nem egy ilyen játékos van, aki szerintem a játékstílusából kifolyólag, ha tudta hogy hol lakok kinyírt volna :D szóval szerintem mindig kell egy balance, főleg egy ilyen játéknál, hogy ne legyenek meg agresszívebbek ezek az arcok, hiszen az nem jó senkinek sem :)

    [ Szerkesztve ]

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák