Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutkut

    addikt

    válasz kolosanyi #68 üzenetére

    Nem mondod?! :Y Akkor úgy mondom, hogy a konkurenciánál. Csak a "már akkor is elavult lesz a hardvere mikor meg fog jelenni"-re reagáltam, hogy az elődök alapján nem erre kéne gondolnunk... Persze lehet, hogy most pont igaz lesz, ha ebben is csak A-9 lesz, amikor lassan itt az A-15, az S4 meg már piacon is van, ami hasonlóan jó soc. De én azért még nem írnám le az Apple-t, ha cpu-ban nem is, de gpu-ban biztos, hogy odaver majd a konkurenciának. :D Persze ez is csak találtagás. :)

    Meizu MX3 32GB

  • #56573440

    törölt tag

    válasz kolosanyi #68 üzenetére

    bocsáss meg a tudatlanságomért. akkor mond már meg nekem hogy hol találkozik a mondandómban az os és a hw, amire utaltam, ezek szerint nem tisztán. segítség képp idézzem a sort amit már megtettem? hoztam egy kézenfekvő példát, ami jól szemlélteti a hw és os metszéspontot, és hogy jelen esetben mennyire nevetséges ezzel érvelni. tudom tudom a fű zöld az ég kék.

    akkor egyszerűen és általánosan. ha egy oprendszer meg van írva rendesen, és optimalizálva van a vason, akkor nem kell az aktuális csúcs hw-t belenyomni egy házba, ami fölöslegesen zabálja az akut, hiszen semmi nem lesz szebb vagy gyorsabb. csak egy maréknyi, kvázi elhanyagolható mennyiségű tech érdeklődésű ember mondhatná el magáról hogy igen nekem van a legdurvább vas a telefonomban suck my balls. de nem csodálkozok, hiszen közel 10 misi focibíró, jogász, politikus, közgazdász, bróker, stb országában élek, és én már csak egy sört kérek.

    átjött remélem, még nem jött meg a mechanikus billem, így nem szeretném fölöslegesen terhelni a fóliát a jelenlegin. remélem nem gond. :R

  • #56573440

    törölt tag

    válasz kolosanyi #73 üzenetére

    hw komponensekről szóló vita? akkor másodjára: iphone esetében miért akar mindenk a hw-n vitatkozni? de most komolyan. te jobban aludnál ha olyan vas lenne benne ami még a piacon sincs, csak az almának? boldogabb lennél?

    egy telefon esetében pont nem lehet a sebességet feltétlenül a hw komponensekkel leírni vagy jellemezni. ezért nem értem miért lovagolsz még rajtam. a kedves újonc láthatóan trollkodásból beböfögött valamit. és eljutunk oda hogy szegény droidra épülő gyártók nem nyúlhatnak bele a kódba? ha belenyúlnak akkor meg még ennyi frissítést se préselnek ki magukból erre hivatkozva...

    de mindegy. csak valaki elmagyarázhatná végre, hogy miért KELL a csúcsvasnak feltétlenül belekerülni, vagy ez miért és miben lesz jó bárkinek is. de most tényleg. jah és abból kiindulva hogy ugye a célcsoport jól definiáltan nem a techfan tuningmester, romdealer, félóránként launchert cserélgető háromszögből kerül ki.

    bele lehetne tenni, de a fejlesztők nem hozhatnák ki belőle a maxot, hiszen az előző telefonokat is támogatni kell valamilyen szinten, tehát az oprendszer nem igazán használja ki, játékokat nem tudnak írni alá ami 100%-ban hajtja, akkor? tényleg érdekel. azon túl hogy egy fórumon a másik vadidegen orra alá finghatod hogy több, erősebb, drágább? tényleg érdekel.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz kolosanyi #75 üzenetére

    akkor fölösleges köröket futottunk, mert én is ezt írom ezer éve :R

Új hozzászólás Aktív témák