Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz nyunyu #145 üzenetére

    "Osszes tobbi, akkor meg talpon levo hangchip gyarto cuccaira volt ilyen-olyan hardveres tamogatas hozza..."

    meg is lett az eredménye:). hdmin -de még sima digis outputon- keresztül már az se probléma, hogy az alaplapi kimenetek a zörej miatt normális fülessel használhatatlanok. hangkártyapiac összeomlott, aminek csak egyik oka volt a digitális erősítők terjedése, a creative is tett hozzá sokat (anno pl tomsHW system builderjén egy ideig volt hangkártya, aztán miután valamelyik teszten a creativeal nagyon megszívták, utánna soha többet).

    egyetlen baj, hogy rendes fülessel az is zavaró, hogy a játékok hangjára mennyire tesznek néha. need for speed 3 anno soksok éve THX minősített volt -és tudott 5.1et-, ehhez képest talán a carbon pár évvel később stereo volt. 5.1 már pár éve nincs a gépre kötve (átvittem tvhez), de amíg volt, mérgelődtem sokat a nem támogatás miatt. nekem azért eléggé sokat hozzá tett az élményhez a rendes(en fel és kikevert) hang is.

    az meg vicces, hogy spec alapján az idén 4,5 éves hangkártyám még mindig erősebb, mint az új modellek.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák