Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    Üdv!

    Adott egy D-Link DSL-360T modem, ami a következőképp' viselkedik:
    Amikor "hideg" a modem (tehát pár órára kihúztam a konnektorból), és utána áram alá helyezem, akkor egyszerűen nem hajlandó elindulni. Fel-, majd lecsatlakoztatja a gépet a helyi hálózatról, illetve nem tud kapcsolatot létesíteni a telefonközponttal sem.
    Az ADSL led gyorsan villog kb 10 másodpercig, majd elalszik, kis idő múlva megint elkezd gyorsan villogni, majd megint elalszik - és ez meg a végtelenségig.

    Kivéve, ha 5 perc "melegítés" után kihúzom a konnektorból, majd újra bedugom, akkor 1 perc sem kell neki, és már használható is. Használat közben nem dobál le a hálózatról, tökéletesen működik.
    Kicsit olyan a viselkedése, mintha el kellene érnie egy üzemi hőfokot ahhoz, hogy normálisan működjön.

    Szerintetek mi lehet a probléma? Firmware frissítés megoldhatja? Esetleg tudtok ajánlani egy konkrét firmware-t rá? Jelenleg V1.00B02T01 kódjelzésű FW van rajta.

    Köszi a segítséget előre is!

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

  • csabyka666

    addikt

    válasz dchard #1403 üzenetére

    Tegnap teszteltem, és arra jutottam, hogy ha 5 percet "járatom", és utána újra áram alá helyezem, akkor tökéletesen működik. 1 perc alatt kapcsolatot létesít a központtal, és tudok is csatlakozni PPPoE-s kapcsolattal.
    Valószínűleg így marad, mert amúgy meg stabil. Max nem húzom ki a "falból", és akkor nincs vele gond.

    Azért köszi a segítséget!

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák