Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adammkaa

    senior tag

    válasz dchard #2372 üzenetére

    Értelek de gondolom azért nincs meg a megfelelő fizetett sávszélességed mert messze laksz a központól, de akkor miért nem váltotok vissza olyan csomagra, amit bír maximum a vonalotok? Mert ha az ügyintézőm ma a telefonba, nem hívja fel a szerelőt és kérdi meg a vonalon milyen net tud jönni, akkor én is előfizethettem volna a 15 megás netre, mégis 5megás jött volna maximum, és akkor én is abban a cipőben járnék mint ti, vehetnék új router beállíátások minden, de ha a vonal egyszerüen nem bírja akkor? Ahogy említettem akivel beszéltem ma, értékesítővel felvette az adataimat azt mondta 2 héten belül kötik a netet. Előtte pedig felhívott valami szerelőt és megkérdezte a vonalon milyen sebességet tud biztosítani az adsl , bediktálta neki nyilván az utca és házszámomat is, azt mondta 5megás netet bír el. Ha jól vettem ki a szavaidból, akkor innntől kezdve nem tudok én mit csinálni, idejön beköt mindent a szerelő beállítja az 5 megát és, jó lesz nekem a gyári modem is amit hoz majd magával?

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5 Black

Új hozzászólás Aktív témák