2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Ragnar_

Ragnar_
(őstag)

Jogos. Mick Gordon féle soundtrack jó lenne, és remélhetőleg komolyabb CG-re is figyelnek. Persze nem biztos, hogy kellenének bele a Warcraft filben látott toálisan kidolgozott CGI démon karakterek, de azért na. Egy a játékban sokszor átélt trancsírozós démonirtós szituációkhoz azért elkél a jó CGI. És a Doomnál a sztori alapok adottak, ha az új játékot vesszük alapul akkor én pl. szívesen megnéznék egy előzményfilmet addig a pontig amíg Doomslayer csatlakozik a sztorihoz.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#2) wjbhbdux

wjbhbdux
(addikt)

(#3) oriic válasza wjbhbdux (#2) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Azonnal erre gondoltam én is. :)

Live-Die-Respawn

(#4) atike

atike
(nagyúr)

Várós! Hátha sikerülne végre egy jó kis adaptációt összehozni...

(#5) tntmax

tntmax
(aktív tag)

Inkább a Warcraft folytatása jönne!

(#6) Piftuka válasza tntmax (#5) üzenetére

Piftuka
(addikt)

Maximálisan egyetértek! Amennyire szkeptikus voltam előzetesen azzal a filmmel kapcsolatban, annyira meglepett, és annyira meg is tetszett.

A DOOM film esetében viszont a folytatás ötletét sem értem. :N Borzasztóan rossz film volt. (És őszintén... a játék története sem egy nagy "was ist das", hogy abból filmet lehessen készíteni. Maximum egy ilyet. :P )

Legyetek mindig tudatos fogyasztók! Hasznos olvasnivaló a témában: www.tudatosfogyaszto.hu / www.fogyasztoklapja.hu / www.magyarefk.hu / http://fogyasztovedelem.kormany.hu / http://www.gvh.hu/fogyasztoknak / http://homar.blog.hu /

(#7) oriic válasza Piftuka (#6) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nyilván nem folytatás lesz, hanem egy totál új sztori. Azt ne is folytassák, semmi értelme nem volt az egész filmnek.

Live-Die-Respawn

(#8) Ragnar_ válasza wjbhbdux (#2) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

:D Na igen, Doomban kb. az egyetlen női szereplő, mármint a játékokban. Mondjuk a doom3-ban is volt egy nő, akiből a lost soul lett.

[link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#9) Ragnar_ válasza oriic (#7) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

Én el tudnék képzelni egy filmet az argent energy / Lazarus projekttel a cselekmény középpontjában. Felépítik az UAC bázist a Marson, elkezdik kiépíteni az Argent erőműveket, kísérleteznek, aztán elszabadulnak az események.

[ Szerkesztve ]

(#10) Dwayne Hicks

Dwayne Hicks
(tag)

Remélem NIN lesz a zenéje.
Amúgy a 2005-ös filmet most láttam először. Tényleg nem nagy eresztés, de poénos.

(#11) Xarina

Xarina
(aktív tag)

Ha Bulgariaban forgatjak, akkor abbol kb. leszurheto, hogy nem egy nagy koltsegvetesu flm lesz. Az elozo film utan nem nagy jovot josolok neki.

(#12) Vtwo

Vtwo
(senior tag)

Az előzőt nem lesz nehéz űberelni,az elég gyenge lett.

(#13) oriic válasza Xarina (#11) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ez nem jelent semmit. Közép és Kelet Európában rengeteg film/sorozat készül, mert itt kedvezményeket kapnak a külföldi filmesek.

Live-Die-Respawn

(#14) HELLAFLUSH

HELLAFLUSH
(aktív tag)

istenem csak ne Dwayne Johnson legyen benne..

Origin/PSN: hellaflush0818

(#15) Xarina válasza oriic (#13) üzenetére

Xarina
(aktív tag)

Ezt tudom, de en meg jo Bulgariaban/Romaniaban keszult filmet nem lattam annak ellenere, hogy nem csak a S. Segal/ W. Snipes filmek keszulnek ott. Nyilvan ebben a filmben nem sok kulso helyszin lesz, hanem a nagy resze studioban keszul majd, de nekem ez mar sokat elmond egy film keszulo minosegerol.
Egyebkent szerintem a Magyarorszagon forgatott filmek nagy resze is a borzalmas kategoriaba esik, de itt azert neha keszulnek minosegibb alkotasok is.

(#16) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Várós. Ehhez a szerephez John Cena kéne Doomguy-nak. Na az ütne. Duke után elvállalhatná a szerepet. Aztán jöhetne a Silent Hill3 is.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#17) tuki2200 válasza Xarina (#15) üzenetére

tuki2200
(senior tag)

Azért a 300 nem volt rossz, meg a Felaldozhatok 2 is elment

(#18) GhostPetya válasza GodGamer5 (#16) üzenetére

GhostPetya
(őstag)

Silent Hill 3?! Az első két film is nevetségesen szar volt, ebből az első csak simán nevetséges, a második extrán.

七転び八起き / Legutóbbi AMV -m: https://bit.ly/2Tdzcwm / Legjobb CoD BO IIII meccseim: https://bit.ly/2TcYDya

(#19) YASKATIR válasza HELLAFLUSH (#14) üzenetére

YASKATIR
(aktív tag)

Miert, mi a problema Dwayne Johnson-al? A Jumanji-ban bizonyitotta, hogy jo szinesz, ha olyan filmet kap, ahol szineszkedni kell

[ Szerkesztve ]

(#20) GhostPetya válasza Piftuka (#6) üzenetére

GhostPetya
(őstag)

Ha egy minden egyediséget nélkülöző, még gyengébb történettel rendelkező film, (mint a Doom játékok) avagy a Halálos Iramban széria már sokadik része is tömegeket vonz a mozikba, akkor egy Doom játékból is lehet élvezhető, látványos filmet csinálni - nyilván nem mély tartalommal bíró, mondanivalóval teli filmet, de egy látványos akciót lehet.

七転び八起き / Legutóbbi AMV -m: https://bit.ly/2Tdzcwm / Legjobb CoD BO IIII meccseim: https://bit.ly/2TcYDya

(#21) #78687232

(törölt tag)

Létezik emlékezetes játék feldolgozás? Sokszor úgy érzem, maga a sztorik csak játékos dimenziókban annyira jók, egyébként nudli. Btw a RE1-et különösen szeretem.

(#22) GhostPetya válasza #78687232 (#21) üzenetére

GhostPetya
(őstag)

Hmm... MGS V XXX Parody. ;] :DDD

(#23) bolondember válasza HELLAFLUSH (#14) üzenetére

bolondember
(MODERÁTOR)

azért elég különös lenne ha mindkét Doom filmben benne lenne.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24) KEAN

KEAN
(tag)

Ez lehetett volna a tökéletes szereposztás. :D :D
IMDb - DOOM: Trivia

[ Szerkesztve ]

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#25) Xarina válasza tuki2200 (#17) üzenetére

Xarina
(aktív tag)

A 300 az Montrealban keszult az Icestorm Studioban, csak a masodik reszet csinaltak Bulgariaban az meg szerintem mar nem volt jo, sem az Expandables 2. De izlesek es pofonok, biztos nehany embernek az uj Doom is be fog jonni.

(#26) Dare2Live válasza Ragnar_ (#1) üzenetére

Dare2Live
(nagyúr)

Ne vicccceljünk már. Zeneszerző Doom = Boby Prince

A dohányzás se káros, sok nagyapa, dédapa száritott diófa levelet tekert újság papírba, és azt szívta. Mégse a tüdőrák vitte el őket sok esetben. by k.feri80

(#27) celafat

celafat
(tag)

Az elso Doom film egy kihagyott ziccer volt, nekik kellett volna Hardcore Henry modra megcsinalni a filmet egy jo forgatokonyvvel, nem csak az utolso 4 percet. Ha akkor nem tudtak osszehozni egy ertekelheto filmet, akkor a masodik reszre ez meg annyira sem fog osszejonni.

(#28) Ragnar_ válasza Dare2Live (#26) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

Azóta lefolyt már néhány köbméter víz a Dunán.. Mick Gordon tökéletesen eltalálta a soundtracket, szerintem a játék egyik erőssége.

(#29) Lenry válasza Dwayne Hicks (#10) üzenetére

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog

jaja, Chris Vrenna

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) MageRG válasza HELLAFLUSH (#14) üzenetére

MageRG
(őstag)

Dwayne Johnson szerintem nem lesz benne. Ahhoz neki már túl magas a gázsija.
Egyébként ha már soundtrack...

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#31) s912 válasza Lenry (#29) üzenetére

s912
(aktív tag)

Ba**ott nagy zene a doom 3 theme :).
És persze a 2016-osé is nagyon "jó" lett (remake/reimagine ide vagy oda).

Film pedig egynek elment (kizárólag rajongóknak). Esetleg nem Nolan fogja rendezni a következő részt? :DD

(#32) celafat

celafat
(tag)

Közben kiderült, hogy csak lemezre jön ki, moziba nem is kerül. Mondjuk attól még lehetne jó, de nem nagyon hiszem, hogy ebből valami nézhető fog kisülni.

(#33) Ragnar_ válasza celafat (#32) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

Így kb. el is felejthetjük a Warcraft film minőséget. Mondjuk a Cloverfield Paradoxon szerintem egész jó volt ahhoz képest, hogy 'dvd only' volt. (illetve az Annihilation pedig egy kifejezetten jó film volt szerintem ami szintén nem került moziba, de nem hinném, hogy a doom film megugorja majd az Annihilation minőségét)

[ Szerkesztve ]

(#34) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

Na asszem egy a TAXI 5 kategóriás folytatás várható... :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.