Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hajbel

    addikt

    válasz ribizly #11 üzenetére

    Ha haveroddal nyomnád, megér 10 eurót akcióban. Ha teheted inkább ne vedd meg, mert a következő FC-t kiadják mégegyszer egy másik skinnel. Én kiadtam rá 30 akárhány fontot, mert a tesztek zöme jó volt (mint később kiderült, félig játszották végig max.). Még az elején tetszett is, annak ellenére, hogy lespoilerezték, 3 boss van és a fater, akit majd kinyírsz. Egyre laposabbá, önismétlődőbbé és fantáziátlanabbá válik, ahogy haladsz előre. Ezek mellé kaptam üres karaktereket, összefüggéstelen, lélektelen story missionöket, zs kategóriás valótlanságokkal benne. Mintha 200 ember külön-külön írt volna egy-egy missiont. A grafika gyönyörű, főleg a textúrák, de koránt sem kiemelkedő, mert nem olyan változatos, mint más open world játékokban, mint pl. a Witcher, de az AC Origins is köröket ver rá, na nem optimalizáltságban (4K Ultrán játszottam végig). Össze-vissza spawnolnak az ellenfelek, nincs meg egy ökoszisztéma, mint más sandbox játékokban. A vége is egy vicc, bár az alap sztori is irrealisztikus volt teljesen önmagában (tudom, olvastam szektákról, de azok teljesen más körülmények között, zárt közösségben éltek kis területen, kevesen). Nem tudtam a szektával sem azonosulni, megérteni a motivációikat. A FC 3 történetéért oda voltam, a négyesért már nem, de abban is volt ráció, hogy egy keleti diktatúrában játszódott. Amerikában meg egy egész megyében agyatlanul gyilkolásznak és rabolnak embereket a szabadban és senkinek sem tűnik fel...

    (#10) RudY: Tehát bennem van a hiba, mert végigjátszottam a többi kommentelővel ellentétben. Értem. Majd megfogadom a tanácsod és inkább hallgatok, mert más a véleményem és ami a legrosszabb, kompetens is vagyok a témában.

    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    Bónuszként még megnézhetnéd a DLC-ről írott teszteket, szolgáld ki magad.

    "I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Új hozzászólás Aktív témák