Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz VinoRosso #14 üzenetére

    A kép alapján a ház bordázata is segít a hőleadásban, nemde? (Amennyiben fém, természetesen.)

    Egyébként ennek a háza még kifejezetten konszolidált is. Nekem általában nem tetszenek a "gamer" házak, de ez teljesen rendben van, az ultramodern kivitele ellenére.

    Megjegyzem, igenis van piaca a készre szerelt gépeknek. Fiatal koromban én is ragaszkodtam ahhoz, hogy saját magam válogassam össze a számítógép alkatrészeit, de már egyre inkább hajlok arra, hogy a következő konfigurációm egy gyártó és/vagy üzlet által összeállított "brand PC" lesz.

    (Ha nem is egy ilyen 2.000-3.000 dolláros csúcsmodell, hanem egy szignifikánsan olcsóbb.)

    Egyszerűen már nincsen humorom a keresgéléshez, az alkatrészek különböző boltokból való beszerzéséhez, majd az összeállításhoz...

    Egyszerűbb egy tetszetős, jól összeválogatott konfigurációt vásárolni, amely aztán bőven megfelel multimédiás célokra. (Ráadásul az alkatrészeken kívül az összeállításra is vállalt 3 év jótállással kerül értékesítésre.)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák