Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz -KP- #25 üzenetére

    Nem tudom, ez biztos megoldható lett volna,feltételekkel. 6 magos szorzózáras talán nem okozott volna gondot,de a cikkben szereplő srácok sem tudták azt működésre bírni.
    Csak azért képzeld bele maga a piac legnagyobb cégének a helyébe, hogyan vállalsz garanciát arra, hogy ez a proci ebben a lapban még menni fog, de ebben már nem és ez a lap abszolút nem képes kiszolgálni az új procikat de ez még 6 magig szorzózárasan igen de K-san már nem. Az a 95 watt sajnos nagyon nem annyi, sokkal de sokkal több. Szóval szerintem eléggé káosz lett volna ebből a dologból.
    Én azért egy kicsit máshogy látom a dolgokat, de egyébként az összes alaplapgyártó meg pánikol, mert nincsenek eladásaik, Giga is csökkentette a gyártást és részlegeket szüntettek meg, vontak egybe.Asus viselkedése elég gáz, állandóan hátúról mellbe szúrja a fő partnereit, lásd Nv. szerverekkel vagy Intel ezzel a dologgal. Valószínűleg senki nem jár jobban a foglalat cserével, mint az alaplapgyártók, köztük Asus.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • Taranti

    senior tag

    válasz -KP- #25 üzenetére

    Jogos, bár az Intel álláspontja védhető lenne úgy is, hogy azt mondták, a tuti kompatibilitás érdekében kezdjünk teljesen új lapot, 8-as generáció+3xx alaplap. Csak tényleg "szaga van" a dolognak, plusz a RAM és VGA árak miatt a vásárlók érzékenyebben reagálnak (szerintem nyugaton is).

    Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

Új hozzászólás Aktív témák