Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • faki_

    senior tag

    Köszönet a tesztért! Ez miatt választottam és így pár hónap távlatából nem bánom, hogy ez lett, remekül működik.

    Normál állapotban elég ritkán rögzít és van, hogy később kezdi, mint a séta eleje (én csak ekkora rakom fel). Nem rovom fel hibának, mert ha ránézek az alkalmazásra szinte azonnal mutatja a helyszínt és igazából ez a cél. A live mód részletes, pontos útvonalat ad, nekem nem állt le a maximumra beállított 1 óra után se, de ezt csak kétszer próbáltam, nincs értelme állandóan használni. Be lehet állítani az otthoni 2,4GHz-es wifit energiatakarékos zónának, ha valaki nem akarja ki-be kapcsolgatni, így ott ritkábban "néz rá". Pontos időket nem jegyzem, de napi 1-2 óra használattal 2 hetet biztosan bírt. Nem találtam konkrétumot róla az előfizetés előtt, ezért leírom, hogy a Tractive Care havi plusz 500 Ft ezen felül.

    A gyártótól rendeltem olcsóbban, mint az itthoni ára, 4 munkanap alatt itt volt. A fehéret, mert ez biztosan 4G-s. Most is akciós: https://tractive.com/en/pd/gps-tracker-dog?edition=white.

    Ha később talál ide valaki, van egy 20% kedvezményt biztosító kuponom év végégig, de meghívásra is adnak 15%-ot (a teljes árból).

    #58kutyassanya
    Régebben akartam ilyet, de egy hozzáértő tanácsára elálltam tőle. Az elektromos impulzus idegi ("mentális") károsodást okozhat. Ha jól tudom pl. Angliában már be is tiltották az ilyenek használatát. Vettem ugyan egy elektromos nyakörvet kiképzési céllal (vadűzésről leszoktatás) a rezgő funkció miatt, de nem vált be. Ez valószínűleg kevés inger egy hosszabb szőrű kutyánál vagy túl hamar feladtam. A hang és az impulzus részt nem próbáltam.

Új hozzászólás Aktív témák