Új hozzászólás Aktív témák

  • SRC

    junior tag

    válasz bambano #43 üzenetére

    Ezen az analógián minden videóblogger kezdhetne engem perelni, mert nem fizetek neki jogdíjat a videója után. Meg lehetett oldani, hogy nekem közöm nincs hozzá, hogy ő mennyit keres a csatornájával, videójával.
    Megoldás mindig létezik, csak a nemakarásnak is mindig nyögés a vége. Nem érdekelnek a kifogások, pontosan átlátom, hogy jelenleg ki hogyan bújik ki és lesz a vége az, ami.
    Értem, hogy ezren élnek és akarnak továbbra is jól élni abból, hogy egy barackfenekű tini elnyávog valamit. Értem, hogy lesz neki ebből luxusháza Kaliforniában, csak qrvára nem értek egyet azzal, hogy ez így oké, mert pár embernek érdeke, hogy oké legyen miközben millióknak nem érdeke.

    #44 azbest
    Tudod mi az igazi trollkodás? Amikor valaki 3 másik szoftverből összeplagizál egy negyediket. Már az előző 3 is ugyanarra használható túlárazott értelmetlen szemét, majd a negyedik ugyanarra használható, túlárazott szemét tulajdonosa, miután összelopta az egészet elkezdni verni a mellét, hogy neki költsége van és ezért ennyi meg annyi az ára a szoftvernek. Menjél táncosnőnek öreg én azt mondom. Nem kell a sok szemét, ami meg jó és tényleg hasznos azt meg megveszik. Bőven elég sokan ahhoz, hogy rentábilis legyen .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák