Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Azt hiszem ezt megveszem. :)

(#2) Kis Samurai

Kis Samurai
(tag)

No, látom még elég új a téma, én beszereztem a játékot, jelen pillanatban van egy lvl7-es alchemistám :) A játék egy az egyben diablónak tűnik eddig, town portaltól elkezdve identify scroll-ig, a láda a városban, a skillek felépítése, azaz kb minden. A grafika számomra baromi stílusos viszont nem kell hozzá Paks, hogy vígan játszon vele az ember. Most már csak azt kell kiderítenem hogy lehet-e "retalentelni" mert az elején már elrontottam :)

[ Szerkesztve ]

Nincs nálam toll, sorry...

(#3) Nunder

Nunder
(őstag)

Ezek szerint akkor ma már lehet is tölteni? Mert akkor megvan a napi program :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.”

(#4) Kis Samurai válasza Nunder (#3) üzenetére

Kis Samurai
(tag)

De lehet ám, befejezem az ebédem aztán húzom is tovább a karaktert :)

(#5) alien_ válasza Kis Samurai (#4) üzenetére

alien_
(őstag)

Steam azt írja, hogy kb. 10 óra múlva lesz csak elérhető. Az ára nagyon korrekt!

Kipróbálás után tessék megvenni, ha tetszik a játék!

[ Szerkesztve ]

Swarm is coming.

(#6) Kis Samurai válasza alien_ (#5) üzenetére

Kis Samurai
(tag)

Olyan forrásaim vannak amit itt tilos megnevezni mert egy moderátor még a végén bannol :)

(#7) ollie válasza Kis Samurai (#2) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

De nyilatkozz. Érdemes megvenni? Van olyan jó, mint mondjuk a Titan Quest?

(#8) Kis Samurai válasza ollie (#7) üzenetére

Kis Samurai
(tag)

Nekem a diablo klónok kimaradtak az életemből, nem tudok hasonlítgatni, 1 biztos, nekem tetszik, nem is kicsit :) Szóval én meg fogom venni, de kipróbálás végett jó a "nem leírható" verzió is :)

(#9) alien_

alien_
(őstag)

Jó lett volna, ha múlt hétvégén kiadnak egy demót..

Swarm is coming.

(#10) ollie válasza Kis Samurai (#8) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Köszi! Meg is vásároltam, este otthon kipróbálom. :)

(#11) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Király a hír, pont most gondolkoztam, hogy lassan itt kéne lennie annak a "miisaneve".
Erre itt van főoldalon. :R

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#12) #PeTeY# válasza ollie (#10) üzenetére

#PeTeY#
(tag)

Hol sikerült megvenni ollie?
Honlapján nincs a lenullázódott órán kívül semmi, steam még 10 órát ír, és direct2drive-on is csak preorder van még. Én is meg akarom venni. :O

(#13) ollie válasza #PeTeY# (#12) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Steam-en, preorderben. Ott 9 óra múlva lesz letölthető, akkor majd letöltöm és kipróbálom. Bár ha jobban belegondolok lehet, hogy a próba már csak holnap lesz.

(#14) #PeTeY# válasza ollie (#13) üzenetére

#PeTeY#
(tag)

Értem. Azt hittem valamelyik áruháztól már tölthető. Akkor nekem is marad a steam, úgy is régen éjszakáztam már egy jót játék miatt.:)

(#15) Kis Samurai

Kis Samurai
(tag)

No, máris lvl18, és egyre jobban kezd megtetszeni, úgy belefeledkeztem a játékba, mint anno a diablo esetében, és ezt manapság nem sok játék tudja elérni :)

(#16) Wolverine válasza alien_ (#9) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Felesleges lenne :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#18) Kis Samurai válasza keptenprájsz (#17) üzenetére

Kis Samurai
(tag)

A pontos nevüket meg nem mondom, de van egy barbár féleség, egy íjász amazon és egy alchemista(mage szerűség) //és már lvl20 :) Tudja vki hány szint van? :)) //

(#19) Nunder

Nunder
(őstag)

Uraim! Aki szerette a Diablo bármely részét, és egy kicsit is szereti az RPG-ket azonnal töltse le. Ez a pénz nem kiadás egy ilyen játékért. Egyszerűen fenomenális. Régen nem játszottam már ilyen remek játékkal. Azt már most mondom, hogy lesz róla egy cikk énáltalam. Szóval mindenki vegye, mert egyszerűen isteni. :C

Bocsánat az ömlengésért, de tényleg nagyot szól :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Sonja

Sonja
(veterán)

PayPal-lal már meg lehet venni a Runic veboldalán is, KATT! ;)

Senki sem valódi, csak páran kevesebbet hazudnak. - Linux User

(#21) D1Rect válasza Sonja (#20) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Valóban. Mindössze 20$. :C

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#22) Vistaboy válasza Nunder (#19) üzenetére

Vistaboy
(veterán)

Ha nem lenne előrendelve a Dragon Age CE, akkor megvenném, sajnos azonban első az. Majd később lehet hogy kipróbálom én is. Diablo 3 előtt jó lesz. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) D1Rect válasza Vistaboy (#22) üzenetére

D1Rect
(félisten)

A készítők honlapján ~3500Ft. ;)

(#24) Vistaboy válasza D1Rect (#23) üzenetére

Vistaboy
(veterán)

Nem az ár a probléma, hanem az, hogy félek, nem érdekelne tovább, miután megjön "A" játék. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#25) Nunder válasza Vistaboy (#22) üzenetére

Nunder
(őstag)

Ebben nem csalódnál. Lehet hogy a Dragon Age-t tennéd félre miatta :P

(#26) Vistaboy válasza Nunder (#25) üzenetére

Vistaboy
(veterán)

Kötve hiszem. :D

Majd adok neki egy esélyt, miután kitolom a Dragon Age-et. Bár lehet, hogy utána a Bioshock 2 miatt nem fog izgatni.

A Diablo 3 lesz az a játék, amit mindenképp megveszek majd, akármi is jön ki előtte vagy utána.

(#27) Egorov

Egorov
(aktív tag)

Nos nem rossz, nem rossz kedves uraim. :) Igaz még nem érte el nálam a Diablo2 szintet de határozottan tetszik. Nekem most egy 14. szintű barbárom van, úgy játszok vele, mint a Diabloban, 2 fegyverrel, semmi pajzs, csak vágdosom az ellenfeleket. ;]

Ha valaki szintén barbárral játszik, írhat valami, hogy mit fejleszt, mert én eddig csak a (bocsi a diablos kifejezésért de nem tudom még mi itt a neve) sword mastery-t meg azt fejlesztettem, ami dual attack-re vagy mire ad. Jah meg tettem valami ice shield re is 2-t. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28) ollie válasza Egorov (#27) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Én Stallone-nak neveztem el a kutyámat. :D

(#29) D1Rect válasza ollie (#28) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Megéri az árát?

(#30) ollie válasza D1Rect (#29) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Meg, de a Battleforge még mindig jobban leköt. :D

(#31) D1Rect válasza ollie (#30) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Jó, akkor majd későbbre hagyom. :D

(#32) Egorov

Egorov
(aktív tag)

Szerintetek melyik a jobb skill? A Slash Attack vagy a Stampede?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#33) Egorov

Egorov
(aktív tag)

Találtam egy ilyen oldalt, még nem jöttem rá, hogy mire is jó igazán. Be lehet kattyingatni, hogy milyen skilljeid vannak :)
Hátha jól jön valakinek.
LINK

(#34) Hedgehanter válasza Egorov (#33) üzenetére

Hedgehanter
(őstag)

Kar hogy a "varazslos" nalam nem mutat semmit... Mar 15 lvl vagyok es van vagy 8 skillpontom nem tudom hova raknam... :)

(#35) Ghostface válasza Egorov (#32) üzenetére

Ghostface
(senior tag)

Szerintem Slash Attack többet ér. Én szinte mindig azt használom és a Devastate-t de az még alacsony szinten van. Az alábbiakat fejlesztem:
Berserker ágról: Slash Attack, Dual Wielding, Adventurer, Critical Strikes, Devastate
Titan ágról: Martial Weapons Expertise

Battletag: GHostface#2619 HotS, Hearthstone

(#36) Wolverine válasza Egorov (#33) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Ez egy tervező. Így összehasonlíthatsz eltérő buildeket a játékon kívül is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#37) Egorov

Egorov
(aktív tag)

Mit takar a glancing blow?

(#38) Egorov

Egorov
(aktív tag)

Elfelejtettem az " előbb" megkérdezni még valamit: Van az állatomnak heal all varázslata de csak 1es szintű. Hogyan lehet ezt fejleszteni? Van 2es szintű papír vagy valami furmányos módon? :)

(#39) Hedgehanter válasza Egorov (#37) üzenetére

Hedgehanter
(őstag)

Amikor az ellenfelednek nagyobb a defense mint neked az attack-od es nem sebzed meg tehat nagyobb fegyver kell.

(#40) Hedgehanter válasza Egorov (#38) üzenetére

Hedgehanter
(őstag)

A skilleknel van olyan hogy defensive spell mastery az feljebb viszi (bar nem tudom a heal defensive spell-e?) megnezheted ha a kurzort a spell fele viszed kiirja hogy milyen spell...

(#41) Ghostface válasza Egorov (#38) üzenetére

Ghostface
(senior tag)

Később fogsz találni nagyobb szintű varázslatokat vagy néhányat vehetsz a városban npc-ktől. CTRL + balklikkel törlöd a régi varázslatot a petedtől és berakod az újat.

(#42) Hedgehanter

Hedgehanter
(őstag)

Hol van a necropolis? A varazslo kuldetesehez kell de nem talalom?

(#43) Ghostface válasza Hedgehanter (#42) üzenetére

Ghostface
(senior tag)

Csak mész egyre lejjebb a bányában és előbb utóbb eljutsz a necropolis részébe.

(#44) Egorov válasza Hedgehanter (#39) üzenetére

Egorov
(aktív tag)

Hmm köszi a segítséget neked és Ghostface-nek is. :R Végigtoltam, elég rövid volt, bár a necropolist még én sem találtam meg, lehet azt még megkresem. :)
Azt sajnálom, hogy nincs olyan, mint a Diablo-ban, hogy lehet folytatni nightmare meg hell nehézségen. Vagy ha van akkor adjátok tudtomral. :)

(#45) Hedgehanter válasza Ghostface (#43) üzenetére

Hedgehanter
(őstag)

Ja az valami vege palya? Mert mar valahol a 16 level-ben vagyok...

(#46) Ghostface válasza Hedgehanter (#45) üzenetére

Ghostface
(senior tag)

Ennyire nem emlékszem, de ha már megvan oda küldetésed akkor nem lehet vége pálya mert én mikor megöltem az utolsó bosst akkor 35-ös szint körül voltam. Csak a Destroyeremmel nem csináltam egy questet sem a fő storylineon kívűl. Most kezdtem egy Vanquishert is ezzel már a questeket is csinálom. Ha gondolod írd le a quest szövegét hátha valakinek eszébe jut.
Amúgy van már egy Torchlight topik is is tedd fel ott is a kérdésed hátha valaki tud segíteni.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.