Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielLong

    senior tag

    Most biztos megköveznek, de nekem kifejezetten nem tetszett a játék. Elismerem, technikai oldalról nézve szuper, de a rettentő buta ellenfeleket, a folyamatos tüzelésre buzdító célzó mechanikát és az abszolút fekete-fehér "öldd meg az összes rossz embert, mert ők rosszak" sztorit ki nem állhatom.

    Az AI gyakorlatilag nem vesz észre, ha két méterre mellette állok... fedezékbe teljesen logikátlanul bújik és kedvencük, hogy nyílt területen késsel futnak felém.

    A célzásban van egy alap bizonytalanság, tehát hiába célzok fejre, nem biztos, hogy oda megy a golyó. Ezzel nem lenne probléma, viszont akkor ne kéne 3-4 fejlövés egy átlagos ellenfélnek. Ráadásul folyamatosan tüzelve nincs recoil, ugyanoda megy a lövés, így nincs értelme kis sorozatokban támadni, hanem mindenkibe bele kell küldeni egy tárat. Mert tárból mindig van nálunk 30, nehogy véletlen spórolni kelljen...

    A sztorit nem is mondom inkább, biztos csak nekem vannak nagy igényeim.

  • DanielLong

    senior tag

    válasz .LnB #9 üzenetére

    Számomra a recoil fogalma a sorozatos lövéshez kapcsolódik, amkor folyamatosan nő a szórás. Itt arról beszéltem, hogy nyugodtan ráviszem a célkeresztet a kedves ellen fejére, majd picit mellé megy a golyó, mert ugye van szórás. Ez szinte minden játékban így van, csak nem ennyire alacsony a pontosság/nagy a szórás.

    (#10) Bird
    Oké, ilyen szempontból nem logikátlan a játék, igazad van. Csak sok volt, hogy kb 2/3 a tiszta elméjű és 1/3 a szer hatása alatt álló ellenfél aránya. A likvidálással eddig nem volt gond, köszönhetően a szinte végtelen lőszernek is. Pl. a Metro sorozatban sokkal jobban szerettem, hogy az ilyen támadásokat valahogy meg kellett úszni, mert kb másfél enemyre való lőszer volt csak Artyomnál.

    (#11) Anonymus23
    Div 1-gyel nem játszottam, csak egy barátom ajánlotta. Reménykedtem, hogy jobb lesz. Nem is feltétlen a harci szimulátor jelleg hiányzik, élveznék mondjuk egy GTA V szerű harcrendszert is.

    (#12) mcwolf79
    A legelső kézhez kapott automata fegyverrel így nyomtam, meg szerintem utána a következővel is.Próbáld meg, hogy tényleg kilősz egy egész tárat egyszerre. Nálam gyönyörűen látszott, hogy kb ugyanabba a pontba megy az összes golyó. Ezek után jól időzítve elég, ha csak egyszer kibújik az ellenfél a fedezékből. Máskülönben legalább két-háromszor meg kell várnom, hogy kidugja a fejét.

Új hozzászólás Aktív témák