Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    válasz tibcsi0407 #34 üzenetére

    Ja, hát az tényleg fura. De a "gyári" felületen már hihetőbb. Már felraktam töltőre, így mindegy, majd a következő ciklussal hátha rendbe rakja magát.

    Viszont ha már töltés, ezt se értem, hogy ez a töltőre rakós dolog mért hülyíti meg a telefont. Mint ha kontakt hibás lenne a csatlakozás és 1 mp-en belül 2x érzékelni, hogy ki-be húzom a kábelt.

    Most kicseréltem muter HTC-s adapterére (enyém is ilyen volt), azóta talán megnyugodott, bár az összefüggést nem látom.

    Mondjuk most jobban idegesít, hogy tegnap óta már teljesen használhatatlan a gmail és a calendar. Egyszerűen nem adja hozzá a google fiókhoz ezeket, hogy szinkronizálja. Tegnap este óta kb 6x futtattam már le azt google service installer-t, próbáltam, hogy egyesével leszedem a legfrissebb appokat apkmirror-ról is, de úgy még ilyen eredményt se érek el.

    Nemtom mi történt, de olyan mint ha nem indulna el az említett modulok szinkronizáló service-e, nemtom már mit próbálhatnék...

    Ja, aztán még a play is szarakodott, hol a framework, hol a play service-es frissítését kérte, persze települni már nem akart, mert folyamat valami errort írt ki. Nem lesz ez így jó...

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák