Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M3Ny3'T

    senior tag

    válasz Trevize1987 #10 üzenetére

    Most komolyan mondod, hogy egy 5 perces prológus (baker_ ezt a szót keresi ;) ) miatt dobtál el egy 40+ órás, történet orientált, egyébként borzasztó jó RPG játékot?
    Ugyanezt nem tudtam megérteni a Mass Effect 3 esetén . Egy 10/10-es, 40+ órás játékot lehúznak 5-6-ra az utolsó 10 perce miatt, még ha azzal egyet is értek, hogy voltak ott gondok dögivel (bár az Extended Cut nagyon jót tett neki szerintem). :(

    Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

  • trufa12

    addikt

    válasz Trevize1987 #10 üzenetére

    Ha belegondolunk , minden rpg miből áll . Jön 200 ezer démon akármi, most ha ezt reális szemmel nézzük a való életben lehetne akármekkora démon vadász:D akármi 1 ember. KIFINGANA
    SZÓVAL ha realitást keresel azt ne 1 játékban keresd.

    Mert itt az élet nagy játék akkor játszd azt többet.

    Mert ha reális lenne 1 játék, akkor teli vágnák az erdőket állatokkal stb. és hébe-hóba találnánk benne harcot , kis csoportokat v szektákat. esetleg a banditák még jöhetnének többet 1 rpg ben ,de az nem éppen szokványos hogy 500 kiló démon csontváz támad rá 1 csapat kalandorra . ha reális lenne ott mindenki kifingana.D

    szóval ezt a reális meg stb dolgot hagyjuk , egy-játék azért készül hogy szórakoztasson.
    lehet a witcher 2-ben meg azért jöttek úgy a muksók mert bent fogadtak nem egyszerre megyünk , ki tudja legyőzni :D -.- gondold így aztán már jobb lesz. A polipos téma meg elég nehéz volt ,nekem sajnos ott abba maradt a játék anno :( pedig érdekel a story.

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák