Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FehérHolló

    veterán

    100 órányi játékidő? Legnehezebb fokozaton (expert?) 40 óra alatt végig lehet vinni úgy, hogy minden küldetést megcsinálsz. Ha először játszol, legyen mondjuk 45 óra.
    Legújabb peccsel meg nem fagyott ki egyszer sem.

    [ Szerkesztve ]

    Skynet is real. It's called Google.

  • FehérHolló

    veterán

    válasz zed1983 #27 üzenetére

    Elég simán. Az a fő titka, hogy nem ész nélkül kell szaladgálni, hanem egy helyen megcsinálni mindent, ami épp aktuális. Tehát nem egy küldetést csinálsz meg egyszerre, hanem minden részküldetést, ami az adott helyen található. Az sem árt, ha nem állsz le harcolni, csak úgy, ha be van nyomva az élet- (swallow) és manatöltés (tawny owl), ellenkező esetben pedig a pajzs használata javallott, amivel simán át lehet szaladni a pályán. Én személy szerint mindig 8-9 ilyen fenti löttyöt tartottam az inventoryban (tawny albedós, swallow nigredós) és soha nem volt baj. Nem árt a hanged man's venom, vagy a brown oil blade coating használata sem. Előbbi elég gyors halált eredményez, második pedig ütés után nagy eséllyel fájdalmat idéz elő, ekkor már a dex-es elleneket is lehet str-es módban csépelni körülbelül ötször akkora sebzéssel. A precise hit meg egy vicc, élettől függetlenül végzetes, ha bejön.
    Egyébként harmadszorra experten alvás nélkül kevesebb, mint két nap volt, a végén 1-2000 xp híján 42-es szintű volt a karakterem és minden küldetést megcsináltam, még azokra a helyekre is bementem, ahova épp nem vitt a szál (például a raven's armournál mindegyik komponenst beszereztem, azt is, ami a másik két szál egyikéhez kellett volna csak).

    Összegezve a játékról a véleményem: Irányítás elején fura, de simán megszokható. Játékélmény utánozhatatlan. Történetbe nagyon bele lehet élni magad. Viszont nagyon nem tetszett, hogy miután megszerezted az első arany képességet, minden taktikát nélkülöző mészárlásba megy át az egész játék. Akármelyik képességre rakod az aranyat, az olyan erős lesz, hogy mindenkit simán kivégzel a használatával és ez eléggé kiábrándító.

    [ Szerkesztve ]

    Skynet is real. It's called Google.

  • FehérHolló

    veterán

    válasz volvoguy #49 üzenetére

    A legnehezebbről van szó.

    [ Szerkesztve ]

    Skynet is real. It's called Google.

Új hozzászólás Aktív témák