Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    nem játszottam még vele, de elég lelombozóak számomra ezek a negatívumok. Kb ugyanúgy érzek, ahogy a cikk készítője. Játszottam az I-el, és annyira megtetszett a játék, a sztori, az, h magyar nyelv, h hihetetlen. Alig vártam a II. részét, amiben szintén nem csalódtam. A képességek fejlesztése több irányba is mehetett, meg tényleg pozitívum volt, h amit az I-ben fejlesztettél, azt vihetted tovább, nem kellett 0-rál indulnod. Itt meg elrontanak olyan alap dolgokat, amiknek a velejárója kellene h legyen. Mi az, h sz.r a honosítás? srácok.. magyarok vagytok. Persze, valszeg nem a mi országunk az elsődleges célközönség, mint potenciális vásárló, de azért ha már magyar vagyok, figyelnék az ilyenekre.
    A kisebb hibákat, bugokat javítják, ez jó jel. Csak kérdem én... miért nem csúsztak akkor 1 hónapot, és inkább kiadják sokkal kevesebb hibával? Az a baj, h a mai játékok legtöbbje ilyen... és ez gáz. Tudom h hülyeség olyan szempontból felhozni a régi játékokat, h azok jól voltak megcsinálva elsőre is, mert ott nem 10-20 meg + gigákkal szórakoztak, de nem igaz, h 1 év alatt nem lehet megcsinálni vmit normálisan

    Üdvözlettel, Tibi

  • babkukta

    senior tag

    válasz janeszgol #8 üzenetére

    huhh... a II-vel játszottam, de meg nem mondom neked hirtelen. Emlékeim szerint hasonló mint az I, ugyanúgy sok szörny is rád mászhat egyszerre.
    A III-at még le se szedem, mert most fogok államvizsgázni, nem akarok kockulni :DDD Utána majd ráérek, + addigra ha minden jól megy, sokat fognak javítani rajta

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák