Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz - = Zk = - #23 üzenetére

    ja én is szeretem a környezetet, a rage nagyon bejött :K

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

  • Huma

    addikt

    válasz - = Zk = - #27 üzenetére

    Arra azért számíts, hogy az elején az RPG-s rendszer sajátosságai miatt elég nehéz lesz legyőzni az ellenfeleket. Aztán ahogy fejlődsz egyre erősebb leszel és egyre jobb cuccaid lesznek.
    Nagyon sok dolog van a játékban ami remek szórakozást nyújthat. Pl lehet barkácsolni benne különféle fegyvereket ha szerzel tervrajzot hozzá. Ráadásul vannak benne nevesített unikum tárgyak is.
    Nekem pl volt egy energiapáncélom ami valami prototípus volt és tartalmazott egy mesterséges intelligenciát. Folyamatosan lökte a hülye szövegét nekem. :D
    Használhatsz benne különféle teljesítménynövelő drogokat is, de függőséget okoznak.
    Lehet benne jó kis sugárfertőzést is összeszedni.
    Az egyik DLC-ben ráadásul van egy misztikus, feketemágiás rész is.
    Na meg a brutál fegyverek amik vannak benne... Ráadásul baromi sokféle van belőle.
    Az ellenfelek normálisan sebződnek benne. Pl ha valakinél puska van és meglövöd az egyik kezét (és komolyan megsérül) akkor elejti a fegyvert. Ha a lábát lövöd meg akkor elkezd sántítani, stb.
    Az még nagy poén mikor az ellenfél mögé lopakodsz és belerejtesz egy gránátot vagy robbanószert a zsebébe. (lopakodás+zsebmetszés) Jön a káromkodás majd a nagy bumm! :D

    Rengeteget tudnék írni erről a játékról. Annyi ötletes dolog van benne, hogy elég sokáig tartana mind leírni.

    Vannak hozzá különféle modok is. Pl érdemes felrakni azt ami felturbózza a grafikát.

    Na de már eléggé szétoffoltam a topicot.
    Ha szereted a posztapokaliptikus világot akkor a Falloutnál nincs jobb. Mindenképp érdemes kipróbálni. Kell egy kis idő amíg az ember rááll és megszokja. Az első pár órában nekem sem tetszett túlzottan. Aztán a 20-ik óra után már abba sem bírtam hagyni.
    Ráadásul nagyon egyedi a hangulata. A hatvanas évek és a jövő keveréke. Az alapján készült ahogy 50 éve képzelték el a jelent. Atommeghajtású autók, robotszolgák, stb.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák