Új hozzászólás Aktív témák

  • #44630784

    törölt tag

    válasz saelin #4 üzenetére

    Én az elején nagyon vártam a TESO-t, mert eddig két játék tudott az első pár perc játék után több száz órára magába szippantani: a wow és a skyrim.
    Közben a wow-ot teljesen tönkretette a blizzard, így reméltem, hogy a TESO kerül a helyére.

    Ehhez képest a beta hatalmas csalódás volt. Semmi immerzió, gagyi harcrendszer és ostoba grindelés. Vártam és vártam, hogy mikor kap el a hangulata, de semmi.
    Aztán jött a pre-release beta, abban azt igérték, hogy bekerültek a hangulati elemek, új animációk, javítottak a harcon, meg igazából bekerült minden, ami hiányzott. A játékélmény viszont ugyanaz maradt, mint az elsőnél.

    Aztán két évvel a megjelenés után volt ingyenes hétvége, fórumokban sokan mondogatták, hogy ég és föld a változás az eredetihez képest, ismét beszálltam és megint ugyanaz: dögunalom, klisés tartalom, semmi hangulat. Pedig becs szóra igyekeztem amolyan "jó tanuló felel" hozzáállással - hogy arra koncentrálok, ami tetszik és nem arra, ami hiányzik - megszeretni, beleélni magam, de nem sikerült.

    Úgyhogy nem tudom, hogy Neked mit jelent a TES hangulat, de hogy a TESO nagyon távol van tőle, az számomra már nem kérdéses.

    Amúgy ugyanez történt a Wildstar-al is: nagyon tetszett a koncepció, szimpatikus volt a fejlesztők hozzáállása, de maga a játékélmény többszöri próbálkozásra is csalódás.

Új hozzászólás Aktív témák