Új hozzászólás Aktív témák

  • velizare

    nagyúr

    válasz noPublicFG #18 üzenetére

    tudod ez a játék alapjában véve arról szól, hogy le kell lőni a "rosszfiúkat". ez a továbbiakban sem fog változni. lehet egyszerűsíteni a végtelenségig, de akkor oda fogunk kilyukadni, hogy minden játék pong. ez olyan, mint amikor matekórán elédraknak egy kétsoros arcus tangenses egyenletet, és amikor megoldod, rájössz, hogy csak az 1=1et bővítették ismét. :)
    új "csomagok" alatt új gear seteket értett. a most játékban lévő 8hoz képest jön még 3 vagy 4;
    növelik a max. item levelt 32-ről 33ra, és ezzel párhuzamosan jön legalább 3-4 új fegyver is. svd dragunov, bizon, aa12, meg valami, amit az egyik új gear settel lehet kombózni (valami battle rifle);
    weapon balance. minden fegyverosztály kap valamilyen buffot, a mostani smg és marksmenhez hasonlóan. a marksmen nem változik, az smg-k crit chanceából crit damage lesz, a shotgun staggert kap (ez az effekt már most is a játékban van egyébként, megfigyelhető az npcken a hirtelen nagy sebzés okozta "stophatás"), az assault rifle armor damage-t, az lmg pedig +%damageot nem fedezékben lévő célpont ellen. ez egyébként nyilvános content, nem dlc-only;
    underground lvl: mmo-kban ezt úgy hívják, hogy (új) xp pool. ugye most kettő van, a normal lvl, és a dark zone rank, ehhez jön egy harmadik, ez az underground rank. ehhez az operation direktívák lesznek hozzákötve. minél magasabb az underground rank, annál magasabb szintű direktívákat választhatsz az operationhöz. 5 különböző direktíva van, a legelsőnél nem használhatod a minimapet, az utolsónál pedig egy állandó dot lesz rajtad, amíg el nem éred a toughnessed/healthed legalsó harmadát.
    operation. EZ lesz random. a randomot úgy értsd, hogy a pályaelemeket fogja valamilyen változó elv szerint elhelyezni. pályaelem alatt értem a layoutot, az ellenséges frakciót (lmb, rioter, cleaner, riker), számukat, fajtájukat (szerintem fix összetételű groupokból fog választani), a küldi célját (lőjj le valakit, írts ki minden ellenséget, menj el egy helyre, mentsd meg a jtf parancsnokot, szabadíts ki civileket, stb.), veszélyeket (csapdák, környezet, riasztó (ha megnyomják, folyamatosan spawnolnak az npc-k, amíg ki nem kapcsolod);
    új incursion. NEM nyilvános content, a neve dragon's nest. itt cleanerek lesznek, a főellenség pedig egy napalmszórásra átalakított tűzoltóautó lesz. :)
    új challenge módú küldetések: hudson yard, és queen's tunnel;
    heroic nehézségi fokozat: a mostani challenge módban elérhető story küldetések, és az incursionök, valamint az operationök lesznek játszhatóak heroic fokozaton;

    [ Szerkesztve ]

    Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Új hozzászólás Aktív témák