Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Jahno #46 üzenetére

    en a xgimi badges varianst probalgattam a mozgathatobol, lesotetitett szobaban meglepoen jo, hazibuliba pedig tenyleg remekul mukodik youtuberol karaokezni. a reszletgazdagsaga nem volt az igazi, a szinei meg elfogadhatoak, de alapvetoen egy 720p hordozhato projektorrol beszelunk.

    a xiaomi felet nagyon vilagos bemutatoteremben lattam, ott elfogadhato volt, de igazabol ott a 6000 euros ipari projektor egy megfelelo vaszonnal tudott normalis kepet produkalni porszivo uzemmodban. az oled tvnek (mint pl ez) jobb kepe lesz, viszont itt igazabol megint az a problema, hogy 55" oled 4K lazer projektor ar folott megy. persze, tud 4K@120Hzt, de jatszani az Oled meg mindig nem az igazi a beeges miatt. ha meg tenyleg nagyon szuk a hely, oda egy mobil short throw jellemzoen jobb mert nem foglalja a helyet ha nem muszaj (ez itt most nagyon millenial/genZ problema, de tenyleg szempont). oke, extra hutes miatt jobb lesz picit a kepe, de ahhoz hogy ez kijojjon ahhoz meg nagyon kozelrol kell nezni.

    mozgatas azert jo, ha pl van rendes szoba, de nem akarsz meg egy kijelzot neha filmezni a haloba. lifestyle projektorok jellemzoen lampa idoben jobbak.

    egyebkent nappali feny sima TVvel is problema lehet, itt skandinaviaban nyaron anno egy nagyon vilagos nappaliban muszaj volt sotetitofuggonyoket beszerezni mert semmit nem lattam, igaz az antiglareos monitorokbol sem (meg ugy semmibol).

    bonyolult dolog ez, van amire a TV jobb megoldas, de pl nalam a TV kizarolag filmezni es neha after workon "tarsasjatekozni" van es arra lehet jobb lenne a projektor.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák