Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • InfiniteReality

    őstag

    válasz hdsentinel #194 üzenetére

    A képernyő megjelenítések lassabbak, mint win2k3-on. Az XP-m skinelve van (patchelt UXTHEME.DLL, így alapból fogad bármilyen skint, nem külön progi csinálja mert az is lassít).Ezalatt azt értem, hogy pl leokézom a beállításokat, az ablak tartalma eltűnik, de a beállítási ablak méretével megegyező fehér téglalap ottmarad, az egér homokórázik (de csak a progi ablaka felett), ha félrekattintok vagy megnézem a futó programok között, akkor általában ilyenkor a program ''not responding''. Ez az állapot eltart 10-20 másodpercig majd újra működik.

    Kártyaolvasóm valóban van, de beépített és nem szívesen választanám le minden indításnál. A progi beállításainál kikapcsoltam azok megjelenítését (akkor nemtudom minek kérdezi le).

    A 120DPI-nél bizonyos feliratok ''kilógnak'', hiába növelem meg az ablak méretét, a terület ugyanakkora. Konkrétan a winyók tulajdonságait lekérdezve, a legalsó sorok nem látszódnak.

    Riportot majd csinálok. Egyébként 2 gépre tettem fel a progit, és írt ki érdekes dolgokat, a winchester működési idejével kapcsolatban. Van olyan amelyiknél ''eltalálta'' mennyi ideje üzemel, de volt olyan amelyiknél nem (pedig 7/24 mennek, tehát tudom kb mennyi ideje lehetnek üzemben - beleszámolva a standby állapotokat is).

    Konfig#1: asus p4c800, northwood P4 3ghz, x1950pro vga, ibm esxs scsi hdd 18Gb, quantum lm30 hdd 30Gb, seagate barracuda IV hdd 40Gb, Samsung SP2504C hdd 250Gb, Adaptec 39160 SCSI vezérlőkártya, WinXP SP2 angol. Ebben a gépben van a beépített kártyaolvasó.

    Konfig#2: abit IS7, northwood P4 2.4ghz, geforce mx4000 vga (alap win driverrel, mivel szerver a gép a vga driver fel sincs telepítve), IBM 147Gb U160 SCSI HDD, seagate barracuda IV hdd 40Gb, Win2k3 server SP2 angol.

    [Szerkesztve]

    http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

Új hozzászólás Aktív témák