Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz pengwin #31 üzenetére

    A Doomot se a Nintendo Switchre tervezték, mégis kiadták a Switchre. A Skyrim szintén ilyen.

    Szerintem itt az optimalizáció azt jelenti, mint a grafikus kártyáknál: jön egy új játék, az AMD kiad majd rá egy új drivert és kész.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz pengwin #31 üzenetére

    A Steam Link - Controller páros miatt már elég sok tapasztalat és preset jött össze a játékok konzol-szerű irányításában. Biztos nem minden játékra ideális a kis kijelző és a controller, de mégis nagyságrendekkel több játékhoz férne hozzá a vásárló, mint mondjuk a Switch esetén. Ráadásul ott van az a nagyon kellemes dolog, hogy ha már van egy halom steames játékod, nem kell egy rahedli pénzt elkölteni 50-60 dollár/játék tarifával újra.

    Ettől függetlenül erősen kétséges a siker, ha 1000 dollár közeli áron éri meg eladni.

    Ezért lenne jobb nekünk, ha a Steam és az AMD mellé nem jönne egy middleman cég feleslegesen. A Steamtől jöhetne nullszaldósan, az AMD meg nem szeretné, hogy az Nvidia mélyebben bejusson az évek óta AMD uralta konzolpiacra, ráadásul egy sikeres Switch szerű géppel. Ha ők nem adnak hozzá tudást, alaplapot és APU-t, akkor az Nvidia ad majd valamit a Tegra szériából.

    Kíváncsi vagyok, hogy a Sony vagy a Microsoft másolja majd le a Switch koncepcióját. Lehet mondani, hogy a mobiltelefonos játék -oké a jövő, de nekem valahogy nem úgy tűnik.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák