Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz genlog #79 üzenetére

    Ertem, felsz a valtozastol e csak a kijelolt dogmak menten lehet mindenknek elni. Parancsoljon Kinaba faradni, a lehetoseg adott, akar Eszak koreaban is. Mert reformok nelkul, TE meg mindig az apatsagban irnad a kodexet gyertya feny melett, de lehet a mamut vadaszat jobban illene hozzad.

    Vagyis egy tipikus Magyar gondolkodas mod, ami jo azt eltetjuk a fejlodesben, ami nekunk nem tetszik az meg milyen mar fujj le vele, es akarjuk a maradisagot. El azonnal a szamitogep elol, mert ordogtol valo, es homo szexualisok is hasznaljak.

    Tudod a nemi identitas, ha egy cseppnyi empatia szorult volna beled, akkor el tudnad kepzelni, hogy a emberek nem csak leulnek es eldontik melyik iranyba tartanak. Kulso befolyas nelkul kialakul, rengeteg elolenynel megfigyeltek. Vagyis meg ra sem lehet fogni, hogy ugy neveltek.
    Vallas, a vilag rakfeneje, szerintem egy olyan szervezettel ne peldalozz ami gazdasagi alapon mukodik es kifosztotta a legszegenyebbeket. Amit meg az emberiseg ellen tett arrol jobb ha hallgatsz mert a modik elsirjak magukat rogton.

    Nincs azzal semmi baj, TE igy akarsz elni, a jol megszokott dogmaid kozott, szived joga, csak el ne felejtsed, NE itelkezz!!!! Mert amit itt levagtal, az egy onmeghazuttolas, nem kicsit nagyon, egy kepmutato vislelkedesforma.

    Ja Viola Zoltan NAK cimu konyvet ajanlom, elolvastam kb mindenre emlekszem, engem nem tudsz az uress puffogassal sarokba szoritani, bar latom kitartoan probalkozol. Ha meg van valamilyen csoport aki nem lett verig sertve a beszelgetesunk folyaman, azt keresd fel es fejezd be amit elkedtel. A Zsidok, Soros, Migransok, Romanok, Szlovakok, es ki tudja meg nem volt a listan, csak gyorsan szorgosan, kulonben a pokolra kerulsz ;]

Új hozzászólás Aktív témák