Új hozzászólás Aktív témák

  • arnoldito

    senior tag

    válasz #90088192 #36 üzenetére

    Kérlek folytasd még! :R Szavaiból az arogancia csak úgy sugárzik, világot megjárt ember, aki szerint itt ha jól értem, mert ugye én szerinted fogykos vagyok, és csak úgy boldogulok bérből, hogy sehogy, a létminimum alatt tengetem napjaim, itthon lopni csalni kell. Magyarországról, sőt a megyéből, még soha ki nem tettem a lábam, ezek után lengetem a zászlót, és merek büszke lenni arra ami vagyok!? Magyar! Örülök, hogy kimondtad, hogy soha nem mondtad, de legalább belül magasabb embernek tartod magad kedves világ utazó. A választási lehetőség az szerinted az, hogy ocsárolok, majd mikor tenni kéne akkor már csak a nagy szám volt legfeljebb, vagy elhúznak, és onnan folytatják, hogy otthon milyen rossz, én megmondom innen a frankót. :) Senki nem vitatja, hogy könnyebb bizonyos szakmákkal külföldön, de ott is dolgozni kell érte, hogy haladj is valamerre...

    Mi az, hogy MO meg ZIM? Írd már le, hogy Magyarország, Zimbabwe, vagy még kiejteni is nehéz? :P Bevándorlókról meg annyi, be lehet adni hivatalosan, mit is szeretne, aztán majd ha megfelel és szükség van rá jöhet, de papírok nélkül berontani nem szép dolog sehová, még akkor sem, ha csak keresztül akar menni. Mit szólnál, ha én most hozzád beülnék, másik 50 társammal, ha nem szépen szólsz szétverjük a lakásod, és menj dolgozz, mert nekünk kell enni, inni adni. Van az a videó, Svédben, hogy szegény migránsokat, be kell fogadni, majd tíz emberből kilenc azt mondja mikor természetesen, hogyne tudnék segítenk, majd mikor ott áll "Ahbula" már azt mondja, sajnos meg kell beszélnem a nejemmel, most pont már nem is szabad az szoba stb... Képmutatás, PC szöveget nyomsz ezzel te is, közben a Magyar embereket meg savazod...

    Vissza kanyarodva, dolgoztam németben, tesómmal együtt, én 8.5 évet ő meg 5, a kint megszerzett tudást hazahoztuk, és vállalkozásunk van, meg alkalmazottak, akik jól érzik magukat nálunk. De nyílván mi hülyék vagyunk, miért nem maradtunk kint ugye? Azért nem, mert mi változtatni akarunk, mi más vállakozók akarunk lenni, nem csak nagy hanggal osztani az észt, világpolgár... ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák