Új hozzászólás Aktív témák

  • swayze

    tag

    válasz arnoldito #35 üzenetére

    Én itt élek Mon 29 éves vagyok (8 éve dolgozok kb) és esélyem sincs saját ingatlant venni vagy jövőt tervezni, mert a fizetések arra jók, hogy sok adót fizess belőle meg albit aztán hónap végén maradjon 40-50 ezred (és én nem keresek rosszul) ami arra lesz jó, hogy ha valami elromlik vagy javítatnod kell akkor azt futja. 1 éve kb már én is felismertem, hogy ez az ország csak jelent ad az embereknek jövőt nem (ezért nagyon tanulom a németet)! Itt annak éri meg maradni aki örökölt vagy kap egy lakást, onnantól már el lehet lenni, akinek ez nem adatik meg az már pakoljon is, mert a 25-30 év hitel beláthatatlan időtartam.

    A politikáról itt könnyű véleményt mondani teljesen mindegy melyik oldal van hatalmon az embereknek csak az számít, ha a jobb a hűtőt viszi a bal a vasalót akkor a bal a jobb, mert az kevesebbet lopott. A valóság meg az, hogy mind kettő egy büdös tolvaj és soha nem adnám egyikre se a szavazatom, de ezt a magyarok egyszerűen nem látják nagyon buta nép csak magunknak köszönhetjük, hogy az elmúlt 30 évbe Európa legrosszabb országai közé tartozunk, úgy hogy jó az elhelyezkedésünk lehetne mezőgazdaságunk és a természeti károk is nagyon ritkák e helyett mi van? Szegénység, korrupció, 0-ás egészségügy, hazugságok, diktatórikus államok pártolása (Kína, Oroszok) a törvények a politikusokat védik meg a hazugságaikat a pénzek eltüntetését, közbe te meg magán orvoshoz mész ha bajod van mert a közegészségügybe akár meg is halhatsz?

    Ezek után te tényleg büszke vagy rá hogy magyar vagy, mert én már egy jó ideje nem!

Új hozzászólás Aktív témák