Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Engem hányszor keresett meg ez a csávó..
    Kb mindig ugyanazt a nevet használta, és általában expresszről talált meg.
    De nekem már a levelekbe magyarázta, h az összeg előutalás szerűben lesz fizetve.
    Elég sokat olvastam már ezekről a nigériai csalásokról, mielőtt megkaptam volna az első ilyen levelemet, így én már rögtön tudtam mi ez (a legnagyobb vicc az volt, amikor szolgá/tatást hírdettem, ő meg jelentkezett, mint vevő és, h küldjem el neki..), így nagy öröm volt sz9patni őt pár levélen keresztül vagy 4-5 alkalommal.

    Amúgy nem, nem eshet bajod ezen adatokkal.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz ATM_automata #59 üzenetére

    Én itt ph-n árultam egy diamondot egy éve 40k-ért.
    Jelentkezett egy csávó, hogy megvenné, de csak két részletben tudja kifizetni az árat.
    Mondtam nem baj, írok egy fasza szerződést+2tanű és minden rendben lesz.
    Személyes átadás, első részlet kifizetve (15k), utána felszívódott a föld felszínéről.
    Amikor a második részlet lett volna esedékes, akkor meg elkezdett etetni vmi kamu dumával.

    Ment a feljelentés és a fizetési meghagyás.

    Mint később kiderült, kb másnap már eladta a telefonomat szintén itt ph-n egy srácnak.
    Szegény sráctól meg lefoglalta a rendőrség a telót, mivel a szerződés szerint az enyém volt, amíg nincs teljesen kifizetve.
    Mire visszakaptam a telefont, addigra már nem voltak hozzá tartozékok, akksija sem volt, illetve nem kapcsolt be, a mai napig itt csücsül a fiókomban.

    A fizetési meghagyás közben jogerős lett, nemsokára jön a végrehajtás, a rendőrségi eljárás még folyamatban van.

    Nekem ez tanulópénz volt, hogy annak ellenére, hogy bebiztosítottam magam minden szinten (a fizetési meghagyással, ha valaha sikerül behajtanom, végülis eléggé pozitívan jövök ki, de már elmúlt egy év, és még mindig nincs pénzem) és próbáltam megbízni az eladóban, át lettem verve.
    Első és utolsó részlet eladásom.

    A vicc az egészben, hogy írtam a megfelelő topicba, és az illető se bannolva nem lett, de még csak feketét sem kapott.
    Továbbra is látogatja az oldalt a nickjével és itt garázdálkodik.

    Na ez az alja.

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák