Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz .LnB #25 üzenetére

    Ehhh, engedd meg hogy kijavitsalak, sok év PC-s szimulátorozás (Bár nem autó ...) után most igy a konzol elől:

    Csak hogy "tegyük egy kicsit tisztába a dolgokat":

    A vérbeli szimulátoros pedig PC elé ül, mert CSAK PC-RE VAN VÉRBELI SZIMULÁTOR:

    Létfontosságú 3 monitor egy vérbeli szimulátorosnak - nem.
    Profi kormány? - ABSZOLÚT nem. Ráadásul ezt (bizonyos szintig, és most nem a felső pár %-ról beszélünk...) meg tudja venni konzolokhoz is.
    100+ FPS? - nem
    Moddolhatóság? - játékfüggő, de pl. ez most jön Box-ra is, lehet élni nélküle...

    Sokan már rég eladták a PC-t, és mint nekem is pl. egyedül a szimulátorok hiányoznak.

    Én együtt tudnék élni a konzolos hátrányokkal, és egy új játékPC árából kényelmesen tudnék kormányt is venni.

    Szóval miért ne jöhetne konzolra is szim? Miért ne bújhatna meg a konzpliszantok között pár szim rajongó?

    A Forza topikokban mindig megy az arcoskodás, hogy a Forza "nem vérbeli szimulátor", még is sokan szeretik ... Erre van igény. Miért ne lehetne vérbeli szimulátorra is igény? Semmi akadálya nincs... Azért az autóvezetés nem agysebészet, egy profi kormánytól nem lesz jobb sofőr senki. (Biztos vagyok benne, hogy vannak olyan autószimesek, akik a nagy átlagot bármikor elkenik még kontrollerrel is ...)

    Az autós közösségeknek sokkal jobban kellene ezeknek a hireknek örülni ...

    [ Szerkesztve ]

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák