Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz llax #70 üzenetére

    Nálam 3g-n lóg a telő, wifi, blutooth, gps vevő letiltva. :DD

    az fb üzenetküldőnek annyi előnye azért van, hogy az asszonnyal így gyakorlatilag ingyen üzengetünk, mert annyi adatforgalmat kap az előfizetéséhez.

    csak én asztalin nézem.

    Jó persze jó ez az okosdolog, de az okosteló telefonnak nagy és használhatatlan, tabletnek meg kicsi. Ha olyasmi kell, akkor arra van tabletem.

    "mosógép programozó app"
    Ne má. :DDD

    (#71) t72killer:

    Ezt a jelenséget amiről írsz nemrég valaki találóan úgy fogalmazta meg: unalmas apokalipszis. Mert az apokalipszist mindig valami egetrengetőnek képzeljük, a filmek is így mutatják be. De a valós az lassú elromlás. Én a gyerekeimen tudom lemérni ezt a jelenséget. Mert nekik már az a normális amiben felnőnek. Nyáron nem tud kimenni az udvarra 3 hétig, mert akkora a hőhullám. Nem is értik amikor azt modnom milyen szörnyű ez. Ilyen az élet. Amikor meg én voltam pár éves, komplett nyarakat töltöttünk a szabadban. 8-20 óráig gyakorlatilag folyamatosan kint. Az utcán, vagy a kertben, vagy a közeli réten stb.

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák