Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cythyel

    senior tag

    Hasonló litániát énis írhatnék T-sekkel kapcsolatban. Röviden csak ennyi:
    Állandóan szakadt a net, ha meg is kapta a modem a jelet, a gép IP-t már sokszor nem is kapott, de ha kapott is, azonnal el is felejtette az egészet a modem. Fél éven keresztül hivogattam őket hogy akkor mostmár kezdjenek valamit. Ügyfeles csak annyit tudott mondani, hogy látja a központ a modemet, nincs vele semmi baj. Ezt egy ideig még el is hittem, de a végére már nagyon ideges lettem. Így kezembe vettem a modemet, lekötöttem róla minden kábelt, majd hívtam az ügyfélszolgálatot. Megintcsak azt a választ kaptam, hogy működik a modem, nincs vele semmi baj. Ekkor nagyon berágtam és megemlegettem nekik a fogyasztóvédelmet. Ez úgy délután 5 környékén volt. Rá fél órára kijöttek, de aznap már nem tudtak mit kezdeni megfelelő felszerelés hiányában. Másnap reggel viszont műszak előtt már ittvolt a szerelő és csinálta a dolgát. Kiderült hogy kint az oszlopon volt a baj, ráadásul még nem is azon amiről mi kapjuk a tv-t és a netet (káveltv és kábelnet). 2-vel arrébb meg volt szakadva az egész rendszernek a szigetelése és az árnyékolása. 1 teljes napig dolgoztak rajta, de azóta jól működik.
    Igazából csak rájuk kell ijeszteni egy kicsit, és azonnal összekapják magukat.

Új hozzászólás Aktív témák