Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jbcs

    tag

    válasz gbors #251 üzenetére

    Igen ez logikus és szerintem is vásárlás előtt érdemes kipróbálni, hogy valakinek bejön-e... Csak szerintem túl van tolva, ami nyilván a gyártók malmára hajtja a vizet, mivel abban a bizonyos V. Pistikében az marad meg, hogy a 144 Hz sokkal jobb és rágja a szegény anyja fülét megvenni az új monitort, aztán lehet, hogy elmarad a nagy hűha érzés a valag pénz elköltése után...
    Én is mondhatnám, hogy milyen földön túli érzés volt 23 collról, 27-re váltani, de nem hintem az igét, mert teljesen szubjektív és nem biztos, hogy megéri mindenkinek csak emiatt monitort váltani.
    És akkor nem is beszéltem arról a helyzetről, mikor szintén a marketing, cikkek olvasása és eladók rábeszélése után valaki egy ilyen monitort vesz és közben integrált videókártyája van, nincs képben, hogy mit is jelent a 144 Hz, csak megveszi, mert gaming monitor...

    Kicsit off:
    60 fölötti anyukám vett egy alap Nokia telefont és rábeszélték egy SD kártyára, ha fényképez, erre el tudja menteni a képeit és át tudja vele vinni számítógépre. Bekapcsolni tudja a telefont, meg elolvasni az SMS-t... Eladtak neki egy 8 GB-os SD kártyát 5000 Ft.-ért... Kedvem lett volna bemenni az üzletbe és elbeszélgetni az eladóval...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák