Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tengri

    senior tag

    Első :P
    Notchak, notchak legalább összetörni nem könnyű...ez mindenképp pozitívum

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • Tengri

    senior tag

    válasz schawo #7 üzenetére

    Biztos???
    "a YouTube csatorna üzemeltetője a leghatározottabb kézmozdulattal sem tudja az LG üdvöskéjét kettétörni."

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • Tengri

    senior tag

    válasz atike #3 üzenetére

    :C :C :C

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • Tengri

    senior tag

    válasz schawo #11 üzenetére

    Akkor még egyszer idézem a cikket:
    "...sokkal praktikusabb hajlításteszt követi. A fenti videó tanúsága szerint a G7 ThinQ magabiztosan állja a sarat, a YouTube csatorna üzemeltetője a leghatározottabb kézmozdulattal sem tudja az LG üdvöskéjét kettétörni."
    Tehát a teszten nem sikerült a cikk szerint kettétörni...én erre írtam. Remélem érthető.

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • Tengri

    senior tag

    válasz Anaren91 #14 üzenetére

    Akkor fussunk rajta végig még egyszer:
    (#1) Korbel78
    "Első :P
    Notchak, notchak legalább összetörni nem könnyű...ez mindenképp pozitívum"
    (#7) schawo válasza Korbel78 (#1) üzenetére
    "Törésről nem volt szó. Karcálló."
    (#8) Korbel78 válasza schawo (#7) üzenetére
    Biztos???
    "a YouTube csatorna üzemeltetője a leghatározottabb kézmozdulattal sem tudja az LG üdvöskéjét kettétörni."
    (#11) schawo válasza Korbel78 (#8) üzenetére
    Hajlítani. Attól még törik.
    (#13) Korbel78 válasza schawo (#11) üzenetére
    Akkor még egyszer idézem a cikket:
    "...sokkal praktikusabb hajlításteszt követi. A fenti videó tanúsága szerint a G7 ThinQ magabiztosan állja a sarat, a YouTube csatorna üzemeltetője a leghatározottabb kézmozdulattal sem tudja az LG üdvöskéjét kettétörni."
    Tehát a teszten nem sikerült a cikk szerint kettétörni...én erre írtam. Remélem érthető.
    (#14) Anaren91 válasza Korbel78 (#13) üzenetére
    Ketté törni, ergo próbálja addig hajlitani míg eltörik ... Sarkára esik attól még ugyan úgy törhet a kijelzo.
    A mondandód első fele: örülök, hogy a hajlítás tesztet leírod egyszerűen, de miért is?
    A mondandód második fele: látom tudod azt is, hogy több féle módon lehet egy telefon kijelzőjét összetörni, de ki állította az ellenkezőjét, azaz azt, hogy nem lehet összetörni a G7 ThinQ-et?

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • Tengri

    senior tag

    válasz schawo #16 üzenetére

    Kérlek bocsáss meg, nem tudtam, hogy olvasási és szövegértelmezési problémáid vannak.
    Akkor elmagyarázom a különbséget a nem lehet összetörni, és az összetörni nem könnyű között.
    A nem lehet összetörni azt jelenti, hogy azt az adott dolgot, jelen esetben a G7 ThinQ-et lehetetlen összezúzni, megsemmisíteni.
    Az összetörni nem könnyű meg azt jelenti, hogy lehetséges törés jellegű kárt okozni benne, de sokkal nagyobb igénybevételt kibír.
    Tehát egy hajlítás tesztnél több mint valószínű, hogy Csonka András kettétörési kísérletének ellenáll, de már lehet hogy Dwayne Johnsonnak nem. Ettől függetlenül Csonka András is össze tudja törni, mondjuk úgy hogy minden erejét beleadva a földhöz vágja.
    Remélem így tömören is érthetően fogalmaztam, és most már helyire kerültek a dolgok.
    Örülök, hogy segíthettem :K

    [ Szerkesztve ]

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Új hozzászólás Aktív témák