Új hozzászólás Aktív témák

  • ChrYsler

    aktív tag

    válasz GyUrEe12 #2969 üzenetére

    Sziasztok!

    Igen, mi is ezzel a hibával küzdünk, mióta meg van a telefon. Az eddig kiadott patch-ek egyike sem segített még rajta. Amit sikerült kideríteni, hogy valszeg csak Telekom SIM kártyával jelentkezik a hiba, illetve csak akkor, ha a hívott fél is Telekomos és fogadta az általunk indított hívást. Ha csak megcsörgetjük a másik felet, vagy eleve nem is Telekomos az illető, akkor hibátlanul bekerül a hívásnaplóba.
    A problémát már többen jelezték az XDA-n (én is): [link]
    Ja és a Telekomnak is írtam ez ügyben január 12-én. Eddig még nem reagáltak rá, de ha kapok érdemleges választ, azt ide beírom.

    Azt még hozzáteszem, hogy már mindent megpróbáltam a beállításokkal, a gyári beállítások visszaállításáig mindent, de nem ott van a gond. Annyit lehet segíteni a dolgon, hogy én feltettem feleségem telefonjára ezt a tárcsázót: ACR Phone
    Ennek van egy plusz funkciója a gyárin felül, a hívásrögzítés, ami már a jó neveket/telefonszámokat írja ki a listán a magántelefonszámok helyett. Egyébként dettó olyan kinézetű, mint a gyári tárcsázó, így részemről ajánlott.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák