Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Cs1csó #158 üzenetére

    "meg Ananászt - segít a fogyásban" ha férfi akkor nem a fogyás miatt eszi

    "A világot átszövő turizmust is meg kellene szüntetni." Ez így kicsit erős, de én is egy hasonlót fogalmaztam meg egy másik ilyen topicban. Egyszerűen a tömegek röptetése, hajóztatása (az áruszállításról ne is beszéljünk) olyan masszív szennyezést, és károkat okoz (és nem csak a természetben), hogy egyszerűen ezt korlátozni kell.

    Persze nem szabad lerombolni az emberek álmait, hogy egyszer elrepüljenek az óceánhoz, vagy megnézzék Japánt, de az sem normális hogy kis túlzással egy IC jegy árából elrepülhetsz Európa másik felébe, és ezt kb. boldog-boldogtalan meg is teszi.

    (#159) Chaser egyszer nálunk a házban a közös képviselő kirakta az (egyébként azt hiszem "hivatalos" FKF-től kapott) plakátot, amin rajta van, hogy mit hova kell dobni, másnap már letépte valami jó képességű, gondolom hogy ne nézzék őt hülyének. Hát nem is kell nézni... azóta is a sima zsák szeméttől a bőrkabáton át a zománcos edényig minden megfordul a szelektívekben... :o

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák