Új hozzászólás Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz rdd #159 üzenetére

    A tövény kétféleképp látja a dolgot:

    Megvetted a játékot és játszol vele (vagy nem játszol) - Oké
    Nem vetted meg a játékot, de játszol vele - Nem Oké

    Viszont én nem vagyok a törvény, sem a törvény embere, és a dolgokat árnyaltabban látom.
    A törvényektől eltekintve is rühellem az olyan parasztokat (akik pedig vannak jószerével) akiknek minden tehetsége és lehetősége meglenne egy játék megvételére, de nem teszi.
    Inkább vesz cigit, kólát, sört, 5890-et, 8 giga ramot, hatmagos procit, kokaint, elmegy diszkóba, játékgépezik, 22000 forintos aranyszínű konzerv tornacipőben jár, és ezután még van pofája teleokádni az adott játék topicját, hogy itt is fagy meg ott is fagy, és különbenis mikor lesz már patch...

    Az alapvető lelkiismeret általános hiánya kell hozzá, hogy akkor is meglopd a játékfejlesztőket, amikor támogathatnád is őket...

    Tudom, sok ember szerint minden fekete vagy fehér, és vagy lopsz, vagy nem lopsz, nincs átmenet... ha így van, akkor én fekete vagyok, és pokolra jutok :D De az igazság azhogy sok embernek csak egy kicsit kelene "fehérebbnek" lennie, és a világ nagyot forulna...

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Új hozzászólás Aktív témák