Új hozzászólás Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz rdd #145 üzenetére

    Egy egyszerű példával szemléltetném, hogy mekkora hülyeséget írsz:

    Van fölösleges 240 forintod, és kellene neked kenyér
    X boltban a kenyér pont 240
    Y boltban a kenyér 120
    Z boltból könnyen el lehet lopni

    Többféle végkifejlet van:
    1. megveszed a kenyeret 240-ért... na ez a segghülye hozzáállás, amire te kérdezel rá
    2. veszel Y boltban egy vagy netán két kenyeret hogy tovább kitartson, és benned van a jó érzés, hogy nem loptál meg senkit
    3. ellopod a kenyeret a Z boltból, mindenki kapja be, a 240-et meg elbaszod másra...

    Ne mondd már nekem hogy szerinted tényleg ennyire kétállású a világ... mindíg van egy középút...

    WoW

    Na, másik amikor úgy beszélnek a játékról, mintha diploma kellene hozzá, meg három beszélt nyelv... szeretnék olimpiát nyerni, vagy Nobel békedíjat kapni, csak azt nem mondják rám soha hogy én vagyok a legjobb UT-s vagy legjobb WoW-os, mert az kábé akkora cím, mint a szoros egymásutánban legtöbb embert szájjal kielégítő hölgyemény eredménye: lehet hogy bekerülsz vele a Guinness-be, de normális ember szemében sz@rt se ér...

    [ Szerkesztve ]

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Új hozzászólás Aktív témák