Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz ollie #120 üzenetére

    Egyetértek, hogy a fizetős DLC-k nem érik meg, annak a fényében, hogy mit nyújtanak az árukért. Viszont személy szerint nekem sem a Dragon Age-el, sem a Mass Effect 2-vel nincs problémám, mert hiába, hogy a DLC-k fizetősek, de nélkülük attól még elindul offline módban az alapjáték. Ha folyamatos internetkapcsolat kellene hozzá, lehet hogy azt is szidnánk. :DDD
    A Mass Effect 2-höz pedig MINDEN DLC ingyenes, csak a Cerberus Network kódja kerül pénzbe, ha használtan veszed a játékot, és azt is csak egyszer kell megvenned, 10 dolcsiért. Néhol meg 5 dollár csak egy DLC. Jobban megéri.

    Mondjuk a Vérvonalak kiegészítő 7.000 Ft,-os árát (8K kiszállítással) én is soknak tartom, de ez nem akadályoz meg benne, hogy megvegyem, ahogy annak idején megvettem 13K-ért a CE-t is.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák