Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz CPT.Pirk #14 üzenetére

    Ez miért lenne így?
    Kíváncsi vagyok az elvi miértre, de gondolom a sebesség lenne az indok.

    Nem, én sem dolgoztam még vele konkrétan - gyanítom te sem - de doksit, excelt, pdf-et szoktam megnyitni telefonon. Sőt levelezőt, böngészőt, naptárat, Teams-t, stb... még húszféle napi progit.
    És sok esetben nemhogy lassabbnak, de gyorsabbak vagy minimum egálnak tűnik egy 100W+-os desktop, nvme-s, sokramos PC-hez képest is.

    Azért egy Office-t, levelezést, stb... szerintem nem kéne összekeverni egy Photoshoppal vagy Matlabbal.

    Szerintem az irány tök jó. Minél kevesebb extra kell és minél több a lehetőség az integrált működésre annál jobb.
    @mad823: Type-C sincs sok monitoron, notin is keresni kell még, nem általános. Ha rákerül divat kihagyni a PD töltést, esetleg lassabb a port, nem megy át rajta 4K60p + a dokkoláshoz szükséges sávszélesség.
    Van itt gond még bőven.
    Ezért is jó lenne ha ezek jönnének. Rákötöd, tölti, akár a telefont. Közben átvált desktop módra. Bill-egér a monitorhoz is csatlakozhat a HUB-ra. Lehetne benne KVM switch is akár...
    Vagy wireless DEX és közben wireless töltés a talpból.

    Ezek mind olyan funkciók amik akár működhetnének is out of the box.
    Még az nem ártana mellé, ha 3-4 ilyen filléres feature (meg a szokásos "luxus" extrák, hangszóró, állítható talp, stb...) nem másfél-kétszereznék meg egy monitor árát és meg is érkeztünk oda ami szerintem sok usernek tetszene a kényelem miatt.

Új hozzászólás Aktív témák