Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz b. #22 üzenetére

    Nájsz. Látszik, hogy id Tech 3; konkrétan CPM fizikának tűnik. Amúgy CoD 4-ben is igen szépen lehetett szökelleni, circle és air strafe, vertical overbounce, edge slide, wallrun, rocket jump, miegyebek. Azt még nagyon csíptem, főleg promoddal (vagy HC szerveren).

    Egy ideig én is DeFRaGozgattam, főleg CPM runok, 45 cm/180° no accellel. Most szerintem bele is szakadna a kezem 3 perc alatt. ; _____ ; A demók szerintem még mindig megvannak valahol, de feltöltve csak ez van.

    2018-tól pihi van Kvék terén, 2020-ban meg klasszik Doomra váltottam több okból kifolyólag, viszont a szélsebes folyás az kell, ha mán FPS-t püfölök. :D Egyrészt a kezem sem bírja már a régi low sens + medium accelomat, és az aimwhore gyökerek miatt csak felhúzna a high sens, meg igazából a ligázással, prac warozással járó feszkó sem hiányzik most az életemből; mindenesetre a klántársak ma is aktívak, most éppen a Nations Cup pörög, és mivel elég multikulti banda vagyunk, jelenleg az egymás vérének ontása van napirenden. :D

    Émmeg itt Doomozgatok (zömében Crispy alól), elvagyok vele, és itt működik a 13-15 cm/360°. A nagy 3rd party WAD-ok mennek, az official IWAD szekciót kipipáltam UV/pistol start/no save-vel, egy kis speedrun itt-ott, meg a mapping is érdekel, a community pedig él és virul, folyamatosan jönnek az újdonságok és brutális mennyiségű fulligény 3rd party content akad, szerintem egy emberöltő kevés hozzá még akkor is, ha mással nem is játszol. E4M1-en meg már karnyújtásnyira van a WR tie. :D

    Most úgy látszik, hogy találtam egy kellemes render szettinget is YT-hoz; legalábbis ez az old school 4:3-as vanilla GFX szerintem jól mutat videón is, nem csak játék közben. Számomra a widescreen valahogy olyan idegen ehhez. A texture filteringgel meg a világból ki lehet kergetni. :'

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák