Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    válasz sasa311 #29 üzenetére

    Én a jó befejezést csináltam és nekem tetszett. Sajnos azonban folytatásért sír :O

    Hja, azok a bill. kombinációk nagyon idegesítőek, főleg amikor random válogatja, hogy melyiket kelljen, azt hittem már betanultam minden robothoz a kombinációt, erre amikor nyomnám a bal egérgombot, a q gomb villan fel, anyád...

    A boss harcok jók, csak túlságosan -főleg az utolsó- hosszúak.

    A gépigény rosszabb, mint az 1. részé, volt pont ahol kb ok nélkül diavetítésbe ment át, megint 30FPS a limit és optimalizálás gy. nincs is.

    Viszont ezeket és a bugokat (kicsit pipa voltam amikor a lézerágyúból bug miatt nem lehetett kivenni az energia cellát és az egész pályát előről kellett kezdeno) leszámítva, nekem tetszett, látványos, izgalmas, nekem bejött, csak rettenetesen rövid és picit csalódtam, hogy annyira be volt reklámozva Boba Fett és Yoda, hogy szerepelnek a játékban, ám ennek ellenére csak 1-1 átvezetőben szerepelnek. Jobban bejönne, ha a fenti dolgokat végre javítanák a PC verzióban, nah de mind1, örülök hogy egyáltalán van és kivételesen nem hónapokkal a konzolos után.

    SW fanoknak szerintem kötelező darab az 1. résszel egyetemben, azonban a 13 990 Ft normál magyar ár, a játékidőhöz képest picit abszurd.

    Overall: jónak jó, izgalmas és látványos, azonban sok bug van benne, optimalizálatlan konzolátirat, ami inkább egy kiegészítőlemeznek felel meg játékidőben, mint egy új résznek.

    [ Szerkesztve ]

  • Darth_Revan

    veterán

    válasz sasa311 #31 üzenetére

    SPOILER
    Kis csicska Starkiller? Szinte gyerek kora óta képezte Vader, hamarabb kezdte tanulni az erő használatát és a harcot, mint anno Anakin kezdte.
    Ráadásul azt hitte, hogy Juno halott és a düh adott neki egy kis plussz erőt :)

    Meg ne feledd, hogy Luke, Starkillerhez képest időben nézve szinte "semmit" se készült a csatára, mégis ő is elég csúnyán megszívatta Vadert (2. alkalommal legalábbis :B ).

    "Ha jó maradsz akkor meg az űrhajóról szökjön meg Vader"
    Ezért kellene 3. rész...Boba Fett követte a flottát és jó lenne látni hogyan szabadítja ki Vadert+látni Starkillerrel végül mi lesz. Most klón vagy nem klón? Ha klón akkor mi van az igazival? Meg első részben Starkiller az életét adta (legalábbis többiek ezt tudják) az ellenállásért, a 2. részben meg kb nagy ívben lesz*rta, jó lenne látni, hogy ez is hogyan alakul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák