Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz ribizly #10 üzenetére

    Konzolon kicsit többen vannak. Tegnap előtt már letöltöttem Xboxra és nem volt gond a matchmakinggel.

    A játék maga eléggé hangulatos, jók az alapok, de a Season Pass nélküli tartalom nagyon sovány... :(

    Ez is csak ebbe bukott bele, nem azért mert rossz a játék. Sokkal profibb mint anno az eredeti Battlefront széria volt.

    De a Battlefield 1-et nem tudja háttérbe szorítani nálam. Most a Rogue One miatt egy-két hétig Star Wars hangulatom lesz, addig eljátszogatok vele, utána megyek vissza a sáros lövészárkokba.

  • lm83

    őstag

    válasz ribizly #19 üzenetére

    Az is igaz, hogy csak magunknak köszönhetjük ezt a helyzetet, hiszen a warez PC-n történő elburjánzása "kényszerítette" a kiadókat újfajta bevételi megoldások felé.
    Én azt gondolom, hogy régen szinte csak warez volt, senki nem vett játékot..
    Mi volt, csak floppy-ról felmásoltuk, aztán kész :)
    Utána meg mindent csak írattunk ki cd-re...

    Sztem azóta, az elmúlt 10 éveben sokkal többen vettek játékokat.
    Főleg ugye a multi és az mmo-k előretörésének köszönhető, szóval az online játék miatt.
    Digitális vásárlás, ahol nagy akcióban jóval olcsóbban lehetett játékot venni, mint boltban.

    Aztán csak nőttek a játék árak, 39euro volt egy játék steamen, aztán 49, majd már 59...
    Meg a kiadók étvágy is nőtt szépen, azt a pénzt félkész, vagy csak a játék feléért kérték el...
    Amiket dlc-kkel adtak ki később úgy lett teljes a játék..., (meg a sok kis szar plusz dolgokról nem is beszélve)
    Season pass, meg már a vicc kategória... Ja hogy valamihez már abból kettőt is kiadnak... oh anyám...
    Már két játéknyi árat fizetsz ki egyért...

Új hozzászólás Aktív témák