2019. augusztus 25., vasárnap

Gyorskeresés

(#3) Gude

Gude
(senior tag)

Két teljesen eltérő vélemény!! :DD :DD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#4) Ateszzero

Ateszzero
(őstag)

Én a demót töltöttem le. Nagyon bejön. Burnout-os beütés .
Igazából a BLUR-t várom jobban, de addig ezzel is el leszek.

(#6) Sicilian

Sicilian
(addikt)

Még több véleményt :K

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#7) BiP

BiP
(veterán)

Na, király, le is kapom a demót. Kíváncsi vagyok.
LittleDemon: hova viszed ki? :) az udvarra? ;]
Mellesleg még nem jelent meg PC-re, csak szólok.

[ Szerkesztve ]

(#9) BiP válasza GrooveHero (#8) üzenetére

BiP
(veterán)

Valóban, május 18, EU-ban 20. Hirtelen CD galaxist néztem, ott 28-at írtak, 576 meg 25-e. Bár D2D-n biztos hamarabb meg lehetett venni.
Ha meg ő is ügyes volt csak, legalább ne reklámozza :)

(#10) Vistaboy

Vistaboy
(veterán)

Szerintem nem kellene ilyesmit hangoztatni, mert eddig a legtöbb warezpistike azzal mentegetőzik, hogy demó híján, pusztán kipróbálási szándékkal töltik le a játékokat torrentről. :U

És most itt egy hír, hogy ki lehet legálisan próbálni, erre letöltitek... ejnye. :N

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11) papi20

papi20
(tag)

Nekem is a Blur jobban tetszett.

(#12) pete_21 válasza papi20 (#11) üzenetére

pete_21
(addikt)

Én még nem próbáltam a Split/Second-et se, de azt is mindenki várta, hogy milyen jó lesz. Aztán csomóan szidják, hogy mennyire elrontották (főleg optimalizálás terén). Reméljük a Blurnál nem követik el ezt a hibát.
Bár én még reménykedek, hogy a Split/Second-höz kiadnak patchet, és a videokártyákhoz is illesztőket, és dob majd a teljesítményen. A remény hal meg utoljára. :)

(#13) elithun

elithun
(őstag)

Jó kis játék,de még csak a felbontást sem lehet állítania demoban, Wide monitorral 4:3-ban játszani kicsit kényelmetlen.
U.I.: a minimapot hiányolom a játékból. :( Viszont élvezhető a játékmenet. :) (Kivéve ha engem robbantanak fel. :DDD )

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#14) Gzolo válasza pete_21 (#12) üzenetére

Gzolo
(senior tag)

Optimalizálást cáfolom, low vga-n(mobile 4330HD) megy 1024*600-ban mediumon, és ennél szinte csak erősebb videókártyák vannak a gépekben.
Nekem az tetszik, hogy taktikázni kell, megfelelő időpontban robbantani a tárgyakat, hogy odaérj az első helyre.
Nameg a monumentális pálypusztítás, egy repülő csúszik hason feléd a kifutópályán, hajó lerongyolja a fél kikötőt, anyahajón csúsznak le a repülők a bedőléstől...:)

(#15) BalaNce87

BalaNce87
(addikt)

Honnan lehet leszedni, mert a linkelt oldal fizetős.... ezen kivül egyet találtam még de onnan meg 90k-val jött :U
Utólag látom első se fizetős, de hát onnan is 1 nap lesz míg lejön, ha nem tejelsz, nem értem hivatalosan ezek szerint nem jött ki, hogy feltennék a játék honlapjára? torrentről gyorsabban lejön a teljes ami nemtudom hány giga, mint ezekről az a picsányi 1giga.

[ Szerkesztve ]

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#16) BiP válasza BalaNce87 (#15) üzenetére

BiP
(veterán)

Nem tudom, nekem 1 percet kellett várnom (18-adik voltam a várólistán az első publikus szerveren), elkezdtem netezgetni, mire észrevettem, hogy már biztos letelhetett az 1 perc, rányomtam a letöltésre, de már előtöltött 15%-ot, és utána is végig jött többszáz K-val.

(#17) DerStauner

DerStauner
(senior tag)

miért nincs ennek a játéknak rendes topicja? már megjelent, nem?

(#18) VIBO válasza BalaNce87 (#15) üzenetére

VIBO
(őstag)

nekem innen jön full speed

S10+, Buds, Watch, MK7 GTI

(#19) BalaNce87 válasza VIBO (#18) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Azóta már leszedtem és le is töröltem, nem tetszik.

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#20) BiP válasza VIBO (#18) üzenetére

BiP
(veterán)

Időbélyeges, így a direkt link nem fog menni.
Amúgy nekem sem jött be annyira a demo, mint vártam. Nagyon szép (grafikája stílusában a flatoutra és a burnoutra emlékeztet), de kicsit kaotikus (nincs igazi verseny, ritkán találkoztam ellenfelekkel, esztelen rohanás).
Inkább előveszem a Flatoutok valamelyikét.

(#21) VIBO válasza BiP (#20) üzenetére

VIBO
(őstag)

nekem megy a direkt link....
minnyá kiprobálom a gamet :))

(#22) BiP válasza VIBO (#21) üzenetére

BiP
(veterán)

Naná, mert a Te linked volt. Most már csak a letöltő oldalra dob. Mondjuk most is csak +1 kattintás, szóval nem nagy áldozat, annak, aki onnan akarja leszedni. (csak a file-ra a direkt link inaktív már, az IP utáni kód változik mindig. pl.)

[ Szerkesztve ]

(#23) VIBO válasza BiP (#22) üzenetére

VIBO
(őstag)

na yoovan
igazad van :P

amugy sztem annyira nem para a game
gondolom a végleges verzio jobb lesz

:R

(#24) Ateszzero

Ateszzero
(őstag)

Az optimalizálással még vannak gondok. High részletesség mellett 1280-ban 31Fps , és nem akar feljebb menni.Ennyire rossz gépem volna?

(#25) Sirandrish válasza Ateszzero (#24) üzenetére

Sirandrish
(titán)

Nem, csak ennyire van benne 30FPS-es limit...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.