Új hozzászólás Aktív témák

  • TTommi

    aktív tag

    válasz kelly416 #17662 üzenetére

    Nekem összesen 3x volt szervizben a 2,5 ev alatt a Z2, ebbol 2x kijelzocsere a sargulas miatt es 1x az elo es hatlap elvalas miatt. Legutobb 2016 juniusaban kaptam vissza ugy, hogy szinte mindent kicsereltek rajta, igy olyan, mintha tokeletesen uj lenne. Rogton vettem is hozza egy bor tokot:) Mindharom esetben a 4K miatti melegedes volt a ludas, ugyhogy vegul beszereztem egy nagy sebessegu SDHC- t. Igy is melegedik, de sokkal kevesbe. Plusz azt hozza kell tennem, hogy kezdetben a szoftver nem allitotta le a kamerat a tulmelegedes miatt. A kesobbi szoftverek mar igen, ugyhogy en is inkabb több, de rovidebb felveteleket csinalok, mint egy nagy hosszut. Az elso 4K- s videom majdnem 20 perces volt 2014 ben a legelso KK s szoftverrel es nem volt extrem melegedes. Utana tortent valami, amit senki nem tud megmagyarazni, de onnantol folyamatosan es extrem modon melegszik. Annak idejen vegig toltam vele a RR3 at is. Ott is melegedett, de ettol fuggetlenul egy roccenes nelkul ment minden. Allatira elveztem:)
    Manapsag sokkal visszafogottabban hasznalom, igy bizom benne, hogy meg egy darabig kitart.
    Kozben lett egy Z5c is, hat mit mondjak.. Van illetve volt fejlodes a Sony- nal a ket modell kozott, de mindennapi hasznalat mellett semmi kulonbseget nem tapasztalok. Az viszont egyertelmu, hogy a Z5c kijelzojenek fenyereje nagyon sokkal jobb. A Z5c elott sokat nezegettem a tobbi uj modelt a P9 tol az S7 ig, de mindegyiknel ugy ereztem, hogy a kamerat kivéve semmivel nem jobbak a Z2 nel, ugyhogy vegul azert vettem meg a Z 5c- t, mert a Telekom olyan ajanlatot adott ra, amit hulye lettem volna visszautasitani. Nem is bantam meg, de azt sem, hogy vegul nem adtam el a Z2-t.

    [ Szerkesztve ]

    SXZ2 és SXZ5c

Új hozzászólás Aktív témák