Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    Korrekt cikk, reális értékeléssel!

    Lehet, hogy úgy gondolkodtak, hogy az ár csak kisebb piacokon marginális izé kardinális (bocs :DDD ) kérdés és nyugatabbra ezt meg fogják venni csak azért, mert Sony és jó a mérete (szerintem még mindig nagy piaca van, vagy lenne a 4.5-5" körüli telóknak).
    Ha ez nem jön be akkor viszont számíthatunk gyors árcsökkenésre, vagy nagyon sok telefon fog a nyakukon maradni. Lehet, hogy 2-3 hónap múlva már 120 körül lesz, ami mondjuk nem megszokott a Sonynál de ebben az esetben előfordulhat.

    Remélem lesz az X szériából is Compact készülék IP védettséggel és akkor majd 1-2 év múlva elgondolkodom a Z3C lecserélésén. :DDD

  • BaLee

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz .Szaki. #159 üzenetére

    Azért ez a design dolog nem ennyire egyszerű. Próbálkoztak ők mindenfélével (és most elég csak az általam birtokolt telefonokon végigmenni) de ez a letisztult design jön be a legtöbbeknek. Ott volt az Xperia Neo egy érdekes formavilággal, meg egy kicsit búcsús kinézettel a sok csillogó műanyag miatt. Aztán jön a váltás az Xperia P-nél a hosszú átlátszó csíkkal (még jópár másik telefon megkapta ezt a design-t) és az elején még érdekes volt de 1-2 év alatt lecsengett és már inkább utálták a népek meg a tesztelők is. Emlékszem valami tesztben meg is említették, hogy végre elhagyták ezt a megoldást pedig elég egyedi volt.

    A Z generációval szerintem egy szép formát raktak le az asztalra amit tovább csiszolgatnak.

    Samsungnál ugyanez meg az S szériában, évek óta ugyanúgy néz ki és akinek már alapból nem jött be (pl. nekem) az nem fogja azt választani.

    Árpolitikájuk ezzel a készülékkel tényleg öngól szagú.

Új hozzászólás Aktív témák