Új hozzászólás Aktív témák

  • lamazonia

    tag

    Hejhó,
    hát, mikrofon ügyben nem sok jóval szolgálhatok:
    -z1c-m volt, véletlen beraktam fordítva a dockolóba, elméletileg nem lehet olyat, lecserélte a szerviz z3c-re.
    -z3c túl melegedett gyakran, ledobta a ragasztót elő és hátlapot, visszavittem, adtak egy XC-t.
    -XC vel kifutottam a sony garancia időből, de telefonálásra alkalmatlan volt, sose halottak benne :(
    Cordon felhívva, azt mondja javíthatatlan hiba, mivel ragasztott. Mondom nincs olyan hogy javíthatatlan, 8 évig még kötelesek alkatrészt szolgáltatni, 3-4 nap múlva megtaláltak valami ajánlattal, ha beviszem, leadom, rádobok valami sok sok pénzt, akkor adnak xz1c-t vagy mifenét.
    Rettentően sajnáltam, mivel e kálváriától függetlenül a sony software, és aksi ideje volt a legjobb nekem.
    Hivatalos szerviz azt mondta hogy "javíthatatlan", gondoltam hogy élek a biztosítással amit a Z1Cre kötöttem még, a sony szerviz által adott emailel. Így hát ezek alapján levásároltam a készülék árát.

    Közben kerestem 3rd party szervizeket is, hogy mit lehetne tenni, állítólag alaplapra forrasztott a mikrofon, cserébe a ragasztás miatt halál a szétszedése is, így ezt a vonalat nem erőltettem.

    Azóta nem sonym van, amit sajnálok is :(

    (htc 10, ami meg köztudottan aksi problémás, szóval nekem ebben a játékban nincs szerencsém)

    Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

Új hozzászólás Aktív témák