Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parts

    tag

    válasz SkiDev #46956 üzenetére

    Csak félve merem megkérdezni, aki csak a szentháROMságból való ROMot preferálja, vajon hardcore gamer? Vagy mi az oka, hogy ennyire engesztelhetetlenül ellene vannak egy SONY telefonon a SONY ROM, vagy ennek elemeivel létrehozott általuk csak "gányolt"-nak nevezett ROMoknak?
    Én próbáltam a Mr.Steve féle CM11-t és nekem annak sem tűnt jónak a ram kezelése. Nagyon nem jött be a stock android kinézet a fekete menüjével és a számomra igénytelen designjáva.l Amikor aztán bejött a systemUI fc és a képernyőt sem tudtam feloldani, valamint a beállított témát is véglegesen eldobta, akkor döntöttem, mennie kell. Úgy éreztem megváltás úra az eXistenZ használata. Egyébként sgeza fórumtárs által közreadott "okosságok" nagy részét én is használom jó ideje, tehát itt is lettek finomítva dolgok.
    Nem akarok olyan kifejezéseket használni a szentháROMságra, hogy gányolt, mert NEM IGAZ és nem akarom a legkevésbé sem az alkotók munkáját kisebbíteni, vagy leszólni, de mégis rendre előfordulnak olyan hibák ezekben a ROMokban, ami a stock kernel miatt LBL-en nem, vagy csak nehezen megoldhatók. Ilyen például a hangerő kérdése is.
    Egy szó mint száz, van aki ezeket a ROMokat szereti használni és van, akinek a SONY kinézet a kedves. Nem véletlen, hogy ennyiféle gyári portolt alkalmazással tele ROM született/születik.
    Nem flémnek szántam a hozzászólásomat, csak jelezni akartam, hogy aki a SONY kinézetet preferálja, nem feltétlenül igénytelen a telefonjával szemben.
    Peace :R

    Xiaomi 13T Pro

  • gthomma

    senior tag

    válasz SkiDev #46956 üzenetére

    "Sima "Böngésző" + FM Radio"
    Ez komoly? Ennyit zabál a Chorme? Nem elég 1GB RAM egy okostelóba???

    Nálam PC -n van egy rekord :D
    W7SP1x64 +firefox 32 2034MB RAM zabálás :D 6 fül ebből egy youtube.
    PC-s x86 Chrome eddig max 1670MB.
    W8.1ProWMCx64 alatt a max 650MB volt. opensuse 13.2x64 507MB

    Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

Új hozzászólás Aktív témák