Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz opr #170 üzenetére

    Értem az álláspontot, de szerintem nem attól csúcs valami, hogy minden szirszart bele tettek, hanem attól, hogy ami benne van, abban a legjobbat nyújtja. Minden mm3 helyért küzdelem van a telefon belsejében, hogy mi hogyan férjen el, én személy szerint semmit nem áldoznék be egy infráért (ha meg pluszba teszik bele, akkor annyival nagyobb lesz, mert ennek is hely kell).
    Illetve még egy érv a külön kiegészítő mellett, hogy azért egy infrás távirányítót nem igazán kell mondjuk 1-2-3 évente cserélgetni, szóval ha megveszed egyszer külön, akkor az elvan magában és nem kell ettől függővé tenni a következő telefon vásárlását. Hasonlóan a jack is amúgy, bár kényelmes ha van, de alapvetően ha attól is függővé akarod tenni a vásárlást, hogy melyik telefon jack kimenete megfelelő minőségű, az elég erősen tud korlátozni. Ezzel szemben ha egyszer megvettél mellé egy BT fülest, ami megfelelő minőségű, akkor az alapvetően minden telefonnal megfelelő minőségű lesz (kivéve ha valami nagyon elrontottak a telefonnal /khm...Oneplus és akadozó LDAC...khm).

Új hozzászólás Aktív témák