Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • k850

    addikt

    Ajánlom figyelmetekbe! :D [link]
    Márka fanatizmus. :)

    [ Szerkesztve ]

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

  • k850

    addikt

    Úgy látom, hogy Bognak nem sokan nézték meg a márkafanatizmus című dok. filmjét.
    A rövid lényeg ami nekem lejött, semmi értelme egyik márkát sem védni fanatikus módon. Ebből csak a gyártók profitálnak, ingyen reklám. :D

    Nekem csak Sony Ericsson és Sony telójaim voltak, ettől függetlenül én is azt mondom, hogy ireálisan túl vannak árazva a Sony készülékek, de engem nem zavar, legalább nincs egy ismerősömnek se. :DDD

    Tökéletes teló nincs és nem is lesz!
    Mindenki tudja, hogy mire van igénye és anyagi kerete. Szerencsére van miből válogatni! :C
    OP telók tetszenek, de nálam kizárt dolog, hogy felhőben fogok bizalmas fájlokat tárolni, ill. készülék valtáskor 250 GB adatot másolgatni. Átteszem az SD kártya az új telóba és kész! :DD

    Egy kezes teló nincs, csak a szükség megoldás
    , ettől függetlenül a 21:9 arányú X1 telómat könnyebb egy kézzel kezelni, mint az XZP 19:9 arányút. Ezt nem akarják sokan megérteni, keskenyebb, más haszna nem igen van.
    [kép]
    Osztott kijelzőt ritkán használok, nem az igazi.
    Film nézésre se a legjobb választás, kevés a 21:9 szabvanyú film a mobilra. A TikToknak pl. levágja a videó széleit. :O
    Az új X1 iii kijelző fényerő kisebb, mint a jelenlegi X1-é! Ez eléggé gáz, mert erős napsütésben ezzel is vannak gondok! :F
    Ettől függetlenül lehet, hogy benevezek rá, már csak megszokásból. :DDD

    -Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Új hozzászólás Aktív témák